خرم‌آباد- استاندار لرستان تاکید کرد: غیور مردان ارتش جمهور اسلامی ایران، نماد پایداری، ایستادگی و استقامت در برابر ظلم و تهدید دشمنان هستند.
به گزارش خبرگزاری مهر، فرهاد زیویار استاندار لرستان به مناسبت روز ارتش، پیامی را صادر کرد.
متن این پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
غیور مردان ارتش جمهور اسلامی ایران، نماد پایداری، ایستادگی و استقامت در برابر ظلم و تهدید دشمنان هستند.
بی شک استقلال و صلابت میهن اسلامی مان مرهون حماسه آفرینی این غیور مردان است که در کنار سپاه پاسداران سرفراز و بسیج همیشه سربلند در ۸ سال نبرد حق علیه باطل در برابر تمامی قدرت‌های روز دنیا ایستادگی کرده و سربلندی و افتخار را برای ملت به ارمغان آوردند.
از بدو انقلاب اسلامی تا به امروز هر زمان و به هر بهانه‌ای معاندان و دشمنان نظام و ملت قصد توطئه و تعرض به امنیت، جان و ناموس مردم داشتند، حضور ارتشیان در کنار سایر عوامل کشور باعث ناکامی و نابودی آن نیات شوم شده است.
به راستی که ارتشیان میراث دار خون شهیدانند.
بزرگ مردانی چون شهید منصور ستاری، عباس بابایی، عباس دوران و علی صیاد شیرازی، تنها نمونه‌هایی از ارتشیان سربلند هستند که غیرت، ایثار و از خودگذشتگی تا حد نثار جان خود را برای امنیت و عزت نظام و ملت ایران در طبق اخلاص گذاشتند.
همراهی و پیمان ارتشیان با انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن و ملت بزرگ ایران از بدو شروع انقلاب تا به امروز مشهود است و در هر حادثه‌ای ارتش در کنار ملت و نظام ایستاده و خادم ملت بوده است.
به واقع همین ارتش همراه با نهال نوپای انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ روز به روز بزرگ و بزرگ‌تر شد تا امروز مبدل به درخت تنومند و با عظمت ارتش جمهوری اسلامی ایران شود، درخت تناوری که حضور آن، جرأت تعرض و دست درازی به خاک مقدس کشور را به هیچکس و حتی ابرقدرتان جهان نمی‌دهد.
در این راستا فرا رسیدن روز ملی ارتش، روز افتخار ملت ایران، روزی که مردم در آن بیش‌تر از هر زمان به اقتدار این پشتیبان خود می بالند را خدمت تمامی ارتشیان در اقصی نقاط ایران اسلامی و به ویژه غیور مردان ارتشی در استان لرستان تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.
امیدوارم خداوند توفیقی عنایت بفرمایند که با بهره گیری از منویات مقام عظمای ولایت (مدظله العالی) و همبستگی و اتحاد، به زودی شاهد ظهور منجی عالم بشریت و اتصال این ارتش سرافراز به ارتش حکومت ولی عصر (عج) باشیم.
آمین یار رب العالمین
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin