همدان- بخشدار مرکزی همدان گفت: بازنگری طرح هادی ٧ روستای بخش مرکزی در سال ١۴٠١ انجام و یا در مرحله تکمیل است.
محمدحسن دهبانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در سال ١۴٠١ با توجه ویژه دولت سیزدهم به ارائه خدمات روستایی و اختصاص ٨١٠ تن قیر یارانه‌ای، ۱۶ هزار و ۲۵۰ تن آسفالت به مساحت ١٢۶ هزار مترمربع در سطح معابر ١٨ روستای بخش مرکزی انجام شد.
وی افزود: برابر اعتبارات ابلاغی بازنگری طرح هادی ٧ روستای بخش مرکزی در سال ١۴٠١ انجام و یا در مرحله تکمیل است.
بخشدار مرکزی همدان اضافه کرد: بازنگری طرح هادی آن دسته از روستاهای بخش مرکزی که افق آنها به پایان رسیده با مد نظر قرار دادن طرح‌های توسعه‌ای در بخش‌های اقتصادی، فرهنگی و مسکونی در سال ١۴٠٢ انجام می‌شود.
دهبانی با تاکید بر ضرورت افزایش کیفیت طرح‌ها و بررسی مشکلات الحاق اظهار کرد: امیدواریم ضمن تسریع در جذب سهمیه قیر یارانه‌ای در سال ١۴٠٢ پیمانکاران واجد صلاحیت معرفی و انعقاد تفاهم نامه با دهیاران انجام شود.
وی ادامه داد: دهیاران در خصوص استفاده از تسهیلات مسکن روستایی پیگیری و اقدام مقتضی را به عمل آورند.
دهبانی افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در صدور سند مالکیت متقاضیان روستایی تسریع و در اجرای پروژه‌های مشارکتی با دهیاری‌ها همکاری کند.
بخشدار مرکزی همدان در پایان با تاکید بر استفاده از سامانه راهبر در زمان اخذ استعلام و صدور پروانه توسط دهیاران، بیان کرد: پاکسازی معابر و ورودی روستاها و ارائه خدمات به مسافران در سطح روستاها به ویژه روستاهای هدف گردشگری مد نظر قرار گیرد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin