ایسنا/زنجان مسئول نماینده ولی‌فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: ۲۰۰ برنامه مختلف فرهنگی، بصیرتی و عقیدتی در هفته عقیدتی – سیاسی توسط سپاه انصارالمهدی (عج) برگزار خواهد شد.
حجت‌الاسلام حسن بیگدلی ظهر امروز (۶ اردیبهشت‌ماه) در نشست خبری که در سپاه انصارالمهدی (عج) زنجان برگزار شد، اظهار کرد: ارتقاء معنویت و بصیرت دینی، تقویت روحیه جهادی و انقلابی، بهره‌گیری از حوزه‌های علمیه و استفاده از روحانیون، از جمله وظایف دفتر نماینده ولی‌فقیه در سپاه استان است.
وی با بیان اینکه آگاهی‌بخشی به مجموعه سپاه و بسیج در مسائل سیاسی، دشمن‌شناسی، دوست‌شناسی و در جریان‌شناسی از جمله وظایف سپاه پاسداران است، افزود: هفته معلم (عقیدتی – سیاسی) از روز ۹ اردیبهشت‌ماه آغاز شده و تا ۱۴ این ماه ادامه دارد.
این مسئول با بیان اینکه شهید مطهری به زمان فکر می‌کرد و پاسخ می‌داد بنابراین همه آثار این شهید در هر زمانی قابل استفاده است، تصریح کرد:  مراسم حکمت مطهر، برگزاری همایش هادیان سیاسی سپاه و بسیج، مراسم حکمت بسیج و غیره از جمله برنامه‌های هفته عقیدتی – سیاسی در استان است.
مسئول نماینده ولی‌فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه سپاه بحث امر به معروف و نهی از منکر را همیشه داشت و در بعد ایجابی در هفته معلم ورود خواهد کرد نه سلبی، خاطرنشان کرد: رویکرد هفته معلم صرفا بحث عفاف و حجاب نیست و تنها یک سری برنامه‌ها در راستای بحث عفاف و حجاب است که صرفا در قالب تذکر لسانی خواهد بود.
انتهای پیام

source

توسط postbin