اولین دانشنامه دانش آموختگان دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی دارای ۱۷ کد امنیتی صادر شد. در این دانشنامه ها هیچ گونه جعل مدرک امکانپذیر نیست.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، اولین نمونه از دانشنامه های دانش آموختگان دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی که به همت معاونت آموزشی این دانشگاه، با فرمت جدید طراحی شده است، صادر شد.
دکتر سعید فطوره چی مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی درباره طراحی و صدور دانشنامه های جدید گفت: دانشنامه های جدید دارای ۱۷ کد امنیتی هستند و با قابلیت های متعدد برای اولین بار از میان دانشگاه های علوم پزشکی کشور، در دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی بکارگرفته شدند و لذا، هیچ گونه جعل مدرک در آن امکانپذیر نیست.
وی تصریح کرد: دانشنامه ها با فرمت جدید طراحی شدند تا دستگاه ها و نهادهایی که استعلام فارغ التحصیلی دانش آموختگان را از دانشگاه می گیرند، با ذکر یک کد که منحصر به یک نفر است، از اصالت آن اطمینان حاصل کرده و سریعا نسبت به اشتغال این گروه ها جهت بهره مندی جامعه هدف، اقدام کنند.
فطوره چی افزود: مهمترین رشته های بالینی حوزه توانبخشی نظیر فیزیوتراپی، گفتاردرمانی، کاردرمانی و … در دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی وجود دارند که فارغ التحصیلان آن بلافاصله پس از پایان تحصیلات، در اقصی نقاط کشور، جذب شده و ارائه خدمت می کنند.
وی اظهار داشت: دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، دانشگاهی منحصربفرد است که ۱۷۰ عضو هیات علمی و حدود دو هزار دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی که بیش از ۶۰ درصد آنان را دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی تشکیل می دهند، در ۲۳ گروه آموزشی و ۸ مرکز تحقیقات، به فعالیت های آموزشی و پژوهشی مشغول هستند.
مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی افزود: وجود علوم انسانی در رشته های مختلف دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، وجه تمایز این دانشگاه نسبت به دیگر دانشگاه های علوم پزشکی کشور است و این موضوع بنفع سیستم بهداشت و درمان و همچنین حوزه سلامت اجتماعی است.
از این پس، همه دانشنامه های دانش آموختگان دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی با فرمت جدید صادر می شوند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin