بازیکن سابق استقلال اعتقاد دارد این تیم می‌تواند امسال حداقل قهرمان جام حذفی شود و فصل جاری را با یک قهرمانی به پایان برساند.
علی چینی، بازیکن سابق استقلال در گفت‌وگو با ایسنا درباره شرایط این تیم اظهار کرد: پس از کسب پیروزی مقابل پارس جنوبی در جام حذفی شرایط تیم خوب است و به نوعی بازیکنان و کادر فنی توانسته‌اند باخت در داربی را فراموش کنند.
وی درباره دیدار استقلال مقابل صنعت نفت آبادان در هفته بیست و هشتم خاطرنشان کرد: بازی خیلی حساس و سختی است زیرا نفت کاندیدای سقوط است و برای کسب حداکثر امتیاز به میدان می‌آید. استقلال هم هنوز در کورس قهرمانی است و باید ۳ امتیاز این دیدار را بدست بیاورد.
چینی درباره دیدار استقلال مقابل نساجی در جام حذفی گفت: استقلال بازی سختی را مقابل نساجی در جام حذفی در پیش دارد زیرا آن‌ها قهرمان فصل گذشته هستند و دوست دارند بار دیگر استقلال را شکست داده و به فینال راه پیدا کنند. استقلال باید خیلی حواسش را جمع کند تا تمرکزش را در این دیدار از دست ندهد.
بازیکن سابق استقلال درباره اینکه آبی‌ها دوست داشتند در این مرحله با پرسپولیس بازی کنند افزود: با توجه به اینکه استقلال در لیگ برتر مقابل این تیم شکست خورده است بازیکنان برای جبران آن باخت دوست دارند با پرسپولیس بازی کنند. اگر استقلال و پرسپولیس با هم بازی کنند، فکر کنم در فینال جام حذفی این اتفاق بیفتد تا پس از سال‌ها یک دیدار جذاب را ببینیم. استقلال می‌تواند امسال یک جام را بدست بیاورد.
انتهای پیام

source

توسط postbin