زاهدان- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری «سلطان سفید»، سرشبکه قاچاق و توزیع مواد افیونی از نوع شیشه خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار دوستعلی جلیلیان گفت: با رصد و پایش و اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان عامل اصلی سرشبکه قاچاق مواد مخدر از نوع شیشه که در شهرهای مختلف کشور اقدام به توزیع می کرد در یکی از محلات سطح شهرستان زاهدان شناسایی شد و تحت تعقیب قرار گرفت.
این مقام ارشد انتظامی اظهار کرد: ماموران زبده پلیس مبارزه با موادمخدر پس از ساعت ها پایش مداوم مخفیگاه تحت نظر گرفته شده در اقدامی به موقع و سریع با هماهنگی قضایی، طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه موفق به دستگیری وی شدند.
سردار جلیلیان تصریح کرد: فرد دستگیر شده عامل اصلی سرشبکه توزیع و قاچاق مواد مخدر صنعتی در نقاط مختلف کشور بوده و به همراه ده ها نفر رابط و همدست در زمینه توزیع مواد افیونی از نوع شیشه به صورت گسترده فعالیت می کرد.
وی افزود: متهم موصوف به نام اختصاری «ع.ر» چندین پرونده در استان های مختلف کشور داشته که در جریان یک پرونده قضایی انتقال مقدار ۶۰ کیلوگرم شیشه به استان فارس و نیز دو پرونده قضایی انتقال ۱۸۸ کیلو گرم مواد افیونی از نوع شیشه به استان تهران تحت تعقیب ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر بوده و در بازجویی و تحقیقات پلیس این عامل اصلی توزیع به انتقال مقدار ۲۴۸ کیلوگرم شیشه اعتراف کرده است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin