سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز می‌گوید تیمش تا آخرین لحظه برای کسب رتبه چهارم رقابت می‌کند.
به گزارش ایسنا، پاکو خمس در نشست خبری بعد از پیروزی ۳ بر یک تیمش مقابل مس کرمان، اظهار کرد: خیلی خوشحال هستم که سه امتیاز بازی را کسب کردیم. ما عقب نبودیم، دقایقی از بازی عقب می‌رفتیم و گاهی جلو می‌آمدیم. دو موقعیت اول بازی را هم تراکتور خلق کرد و فکر نمی‌کنم ما عقب بودیم.
او افزود: ما از اولین لحظه که وارد هر بازی می‌شویم برای بردن می‌رویم در برخی بازی‌ها ابتدا باید حریف را خسته کنیم تا در نیمه دوم شاید به گل برسیم. نیمه اول یک گل به ثمر رساندیم و نیمه دوم با تلاش بیش‌تر به گل‌های دیگری دست یافتیم و نتیجه بازی تغییر کرد.
خمس درباره داوری این بازی گفت: من راجع به داوری حرف نمی‌زنم. قبلاً هم گفتم.
سرمربی تراکتورسازی تبریز در ادامه اظهار کرد: اگر نتیجه را ببینید کمی فریبنده است، بازی راحتی نبود. مس خیلی خوب بازی کرد و خیلی خوب دویدند، خیلی خوب تلاش کردند، خیلی خوب پرس کردند، با ارسال توپ بلند به پشت دفاع ما، به دنبال گلزنی بود. بازی سختی بود که ما توانستیم آن را ببریم و اصلاً راحت نبود.
خمس این که رقابت برای کسب سهمیه آسیایی تا چه زمانی ادامه دارد؟ گفت: فکر می‌کنم تا آخر لیگ برتر رقابت برای کسب رتبه چهارم ادامه داشته باشد، باید تا آخرین لحظه تلاش کنیم.
وی در پاسخ به این سوال که فصل بعد تراکتور برای قهرمانی می‌جنگد و این تیم را قهرمان می‌کند؟ پاسخ داد: حتی نمی‌توان گفت فردا چه اتفاقی می‌افتاد، چه برسد به فصل بعد. بازی به بازی پیش می‌رویم و هدف‌مان کسب رتبه چهارم است و از الان به فکر سال بعد نیستم.
انتهای پیام

source

توسط postbin