یزد- فرماندار بهاباد با تاکید بر لزوم برگزاری آیین‌های سالروز فتح خرمشهر و سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) با مشارکت مردم گفت: ۲۰۰ زائر از بهاباد به مرقد امام راحل اعزام می‌شوند.
به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا تیموری در جلسه برنامه‌ریزی و هماهنگی مناسبت‌های خرداد اظهار داشت: یکی از ابعاد جهاد تبیین که مورد تاکید رهبر انقلاب است، بسترسازی برای مشارکت مردم و جوانان در امور مختلف است که از این طریق آنان تحولات دوران انقلاب را بهتر درک می کنند.
فرماندار بهاباد افزود: بعد از فتح خرمشهر پیروزی های بزرگی برای رزمندگان رقم خورد بنابراین همه دستگاه ها و متولیان بر حادثه مهم و تاریخی فتح خرمشهر به منظور انتقال به نسل‌های بعد کار کنند و نباید موضوع مهم آزادسازی خرمشهر در سوم خرداد به فراموشی سپرده شود.
تیموری در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: امسال طبق برنامه‌ریزی بیش از ۲۰۰ نفر از مردم ولایتمدار شهرستان بهاباد به مناسبت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) به مرقد امام راحل اعزام خواهند شد و به طور قطع آمار متقاضیان بیش از این تعداد است، همچنین برگزاری رژه خودرویی، یادواره شهدا، مراسم بدرقه کاروان کشوری فرهنگی ورزشی از سرباز تا سردار، مراسم گرامیداشت سالروز ارتحال امام (ره) و آزادسازی خرمشهر از دیگر برنامه هایی است که به مناسب آیین ای ویژه ماه خرداد برگزار می شود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin