ایسنا/گلستان رئیس جهاددانشگاهی گلستان، حضرت معصومه(س) را الگوی بی‌بدیل برای دختران برشمرد و گفت: دختران جامعه، ابعاد شخصیتی حضرت معصومه(س) را الگو قرار دهند.
به‌مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت معصومه(س) و روز دختر مراسم تکریم از دختران جهادگر عصر یکشنبه ۳۱ اردیبهشت در جهاددانشگاهی گلستان برگزار شد و دختران این نهاد انقلابی ضمن بیان دغدغه‌ها و مطالبات خود، از سوی رئیس جهاددانشگاهی استان تجلیل و تکریم شدند.
رئیس جهاددانشگاهی گلستان در این نشست ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر اظهار کرد: ابعاد شخصیتی حضرت معصومه (س) بهترین الگو و اسوه برای دختران مسلمان است.
ابراهیم شهبازی ادامه داد: دختران سرزمین ما حضرت معصومه(س)‌ را اسوه و الگوی خود قرار دهند و زندگی خود را در مسیری هدایت کنند که ماحصل آن به تربیت فرزندان صالح ختم شود.
وی با اشاره به اینکه امروز دشمن در جنگ ترکیبی و نامتقارن بانوان را هدف قرار داده است، تصریح کرد: انقلاب اسلامی به بانوان ایران‌زمین عزت، کرامت و منزلت اعطاء کرد، امروز دشمنان می‌خواهند بانوان و مادران سرزمین ما را بهانه‌ای برای ضربه به اسلام و انقلاب اسلامی قرار دهند حال آنکه این حربه کثیف دشمن با درایت و هوشیاری بانوان ایرانی خنثی خواهد شد.
رئیس جهاددانشگاهی گلستان، بانوان را محور اصلی تربیت و حفظ بنیان خانواده دانست و تاکید کرد: دشمن در ۴۳ سال اخیر از ترفندهای مختلف برای ضربه به نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده کرده و اخیرا هم دست روی موضوعاتی همچون حجاب و عفاف گذاشته تا بلکه با این ترفند به نظام مقدس اسلامی ضربه وارد کند و قطعا باز هم راه به جایی نخواهد بُرد.
شهبازی با اشاره به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی الگوهای موفق بسیاری در حوزه بانوان معرفی کرده است، یادآور شد: بانوان و دختران ایرانی در برهه‌های مختلف با تأسی از حضرت فاطمه(س)، حضرت زینب(س) و حضرت معصومه(س) حماسه آفریده و به خوبی درخشیده‌اند.
دختران از حضرت معصومه(س) الگو بگیرند/ توطئه‌های دشمن بر بانوان ایرانی کارساز نیست
دختران از حضرت معصومه(س) الگو بگیرند/ توطئه‌های دشمن بر بانوان ایرانی کارساز نیست
دختران از حضرت معصومه(س) الگو بگیرند/ توطئه‌های دشمن بر بانوان ایرانی کارساز نیست

انتهای پیام

source

توسط postbin