اصفهان – فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری اعضای باندی ۳ نفره که با استفاده از قمه و قداره اقدام به سرقت از یک مغازه خواربار فروشی کرده و متواری شده بودند در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.
سرهنگ حسین بساطی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره زورگیری اعضای باندی ۳ نفره از یک مغازه خواربار فروشی و سرقت اجناس این مغازه با تهدید قمه و قداره موضوع د در دستور کار ماموران کلانتری ۲۳ فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پس از حضور در محل و بررسی آثار و سرنخ‌های موجود سرانجام با اقدامات پلیسی خود هویت متهمان و محل اختفای آنان را بدست آوردند.
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: ماموران پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی یک عملیات ضربتی هر ۳ عضو این باند زورگیری را در کمتر از ۲۴ ساعت در مخفیگاه خود دستگیر و به یگان انتظامی منتقل کردند.
سرهنگ بساطی در خاتمه اظهار داشت: مته مان که در مواجه با مدارک و مستندات پلیس لب به اعتراف باز کرده و به سرقت اجناس خواربار فروشی به روش زورگیری اقرار کردند که در این خصوص پرونده تشکیل و هر ۳ نفر برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin