ایسنا/آذربایجان شرقی نخستین جشنواره روابط عمومی‌های برتر آذربایجان شرقی با عنوان "هنر هشتم" ۲۵ تیرماه سال جاری و همزمان با روز جهانی روابط عمومی و همچنین سالروز درگذشت حمید نطقی، پدر روابط عمومی ایران در تبریز برگزار می‌شود.
این جشنواره به همت انجمن روابط عمومی آذربایجان شرقی و شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان برگزار می‌شود و علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر درباره این جشنواره می توانند به آدرس www.azarpr.com/prfestival مراجعه کنند.
در جشنواره “هنر هشتم” که به‌طور سالانه برنامه‌ریزی و برگزار خواهد شد، آثار دریافتی روابط عمومی‌های بخش دولتی و بخش خصوصی در محورهای پژوهش و افکارسنجی، برنامه ریزی، انتشارات، اینترنت و فضای مجازی، چند رسانه‌ای، ارتباطات رسانه‌ای و مسئولیت‌های اجتماعی مورد ارزیابی و تقدیر قرار خواهند گرفت.
شایان ذکر است که معرفی و تقدیر از روابط عمومی‌های فعال، خلاق و موفق؛ فراهم نمودن فضای مناسب برای تبادل تجارب روابط عمومی‌های آذربایجان شرقی؛ شناسایی و معرفی الگوهای برتر فعالیت در روابط عمومی‌های استان و همچنین تلاش در جهت ترویج فعالیت‌های تخصصی روابط عمومی‌ها، برخی از اهداف این جشنواره ذکر شده است.
انتهای پیام

source

توسط postbin