ایسنا/آذربایجان شرقی سرمربی تیم فوتسال مس‌سونگون ورزقان با بیان اینکه اردوی یک هفته‌ای این تیم در اردبیل یکی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین اردوهایی بود که در سال های گذشته برگزار شده است، گفت: امیدواریم بتوانیم از عنوان قهرمانی‌ خود دفاع کرده و جام دیگری را به افتخارات باشگاه اضافه کنیم.
اسماعیل تقی‌پور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پس از قهرمانی در لیگ‌برتر، بدون اتلاف وقت کارمان را برای فصل جدید آغاز کردیم و تمدید قرارداد بازیکنان مدنظر و جذب بازیکن جدید در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: تیم بسیار خوبی بسته شده که امیدواریم بتوانیم از عنوان قهرمانی‌مان دفاع کرده و جام دیگری به افتخارات باشگاه اضافه کنیم.

سرمربی مس‌سونگون ورزقان با تشکر از مجموعه باشگاه، گفت: هر آنچه در این اردو می‌خواستیم و نیاز تیم بود از سوی باشگاه تامین شد و در طول یک هفته اردو، تمرینات لازم را انجام دادیم.

تقی پور ادامه داد: همان‌طور که از قبل برنامه‌ریزی کرده بودیم تمریناتمان را از اول خردادماه آغاز کردیم و بعد از برگزاری چند جلسه تمرینی در تبریز، از شنبه‌ی گذشته راهی اردوی اردیبل شدیم تا کارهای هوازی و بدنسازی‌مان را در این شهر ادامه دهیم.

وی متذکر شد: برنامه‌های تمرینی فشرده، متنوع و سنگینی را در مدت یک هفته اردوی خود در اردبیل در دستورکار قرار دادیم تا بازیکنان را از لحاظ بدنی برای یک فصل پرفشار آماده کنیم.

سرمربی تیم فوتسال مس‌سونگون‌ ورزقان خاطرنشان کرد: بازیکنان پرنشاط و با روحیه‌ای بالا اهداف مدنظرمان را به خوبی پیاده کردند و با رضایت کامل این اردو را به پایان می‌رسانیم و خود را آماده دورهای تمرینی بعدی می کنیم.

به گزارش ایسنا، مس‌سونگون ورزقان با کسب قهرمانی در فصل گذشته رقابت‌های لیگ‌برتر فوتسال، برای پنجمین‌بار به این عنوان دست یافت تا لقب پرافتخارترین تیم فوتسال کشور را از آن خود کند.

این تیم پیش از این در فصل‌های؛ ۱۳۹۶ تا ۱۴۰۰ به صورت چهار سال متوالی عنوان قهرمانی مسابقات را کسب کرده بود.

گفتنی است، فصل جدید رقابت‌های لیگ‌برتر فوتسال باشگاه‌های کشور نیز از ۲۰ تیرماه سال جاری آغاز خواهد شد.

انتهای پیام

source

توسط postbin