شهرکرد_رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهرکرد گفت: لوله‌های شبکه آب شهری شهرکرد فرسوده است و نیاز به تعویض دارد.
به گزارش خبرنگار مهر، ماشالله ایزدی، پیش از ظهر شنبه در نشست مشترک با مدیرعامل و معاونین شرکت آب و فاضلاب چهارمحال‌وبختیاری، اظهار کرد: آب پایدار دغدغه مردم این شهر است، با توجه به اتفاقات سال‌های گذشته و بحران آب شُرب مرکز استان برای مردم شفاف کنید آیا شهرکرد تصفیه‌خانه مکانیزه آب دارد یا خیر؟
وی خطاب به متولیان امور آب استان افزود: چه قدم‌های مثبتی برای تضمین آب پایدار مردم برداشته شده است؟ تورهای بازدید میدانی برای مردم و اصحاب‌رسانه برگزار گردد تا در جریان فعالیت‌های شما قرار گیرند ما نیز به عنوان نمایندگان مردم باید پاسخگوی مطالبات شهروندان باشیم.
ایزدی با بیان اینکه کدورت آب باعث نگرانی شهروندان شده است، گفت: لوله‌های شبکه آب شهری شهرکرد فرسوده و آسیب دیده‌اند و نیاز به تعویض دارد.
وی تصریح کرد: تعامل بیشتر مسئولان دستگاه‌های اجرایی با نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر راه گشای مشکلات است، در ادامه افزود، متولیان امور آب استان با تأمین آب مجتمع‌های دامداری ناحیه غرب خبر خوش به مردم داده شود.
ایزدی در پایان این جلسه گفت: بعد از چندین سال بحران آب در مرکز استان و با این همه مشکلات آبی بحث مجدد کدورت آب برای ما نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر قابل قبول نیست، مجدد شاهد توزیع آب در شهر میان مردم و شهروندان هستیم اما در بحران سال گذشته اطلاعات اشتباه به مسئولان ملی و دولت داده شده است.
فضاهای‌سبز شهرکرد به شنزار تبدیل شدند
وی افزود: فضای‌سبز شهرکرد در حال خشک شدن است و تمامی فضاهای ما به شنزار تبدیل شده است اما هنوز برنامه منظمی برای مدیریت مصرف و تأمین آب در فصل گرما و یا سرما تدوین نشده است.
ایزدی در پایان گفت: مسئولان قدردان مردم شهرکرد باشند که در برابر این همه مشکل حرفی بیان نمی‌کنند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin