در سومین روز برگزاری بیست و پنجمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا تیم نیروی زمینی شاملی با کسب دومین برد خود همراه سپاهان در رده چهارم گروه های خود قرار گرفتند.
به گزارش خبرنگار مهر، در سومین روز از برگزاری جام باشگاه‌های هندبال آسیا و در مهمترین دیدار دو تیم الکویت کویت و الدحیل قطر به مصاف هم رفتند که در پایان این الدحیل بود که توانست در یک رقابت جذاب و دیدنی حریف سرشناس خود را شکست دهد و نخستین شکست را به الکویت تحمیل کند.
همچنین در دیگر دیدارهای برگزار شده امروز الریان قطر ۱۵-۳۵ تی اسپرت هند را شکست داد، شهید شاملی کازرون ۳۴-۳۹ از سد تاشکند ازبکستان گذشت، النجمه بحرین ۲۸-۳۹ بر جونیور چین پیروز شد و الکاظمه کویت ۳۱-۳۴ برابر عمان کلاب به برتری رسید.
نتایج کامل رقابت های روز سوم جام باشگاه های آسیا به این ترتیب است:
نماینده هند ۱۵ – الریان قطر ۳۵
تاشکند ازبکستان ۳۴ – شاملی کازرون ۳۹
النجمه بحرین ۳۹ – جونیور چین ۲۸
الکاظمه کویت ۳۴ – نماینده عمان ۳۱
الکویت کویت ۳۸ – الدحیل قطر ۳۵
به این ترتیب در گروه A الریان قطر و الکاظمه کویت هر کدام با ۴ امتیاز و به دلیل تفاضل گل اول و دوم هستند، عمان کلاب و فولاد سپاهان نیز هر کدام با ۲ امتیاز در رده سوم و چهارم قرار دارند. تی اسپرت هند هم بدون امتیاز در رده آخر جای گرفته است.
همچنین در گروه B الدحیل قطر، النجمه بحرین، الکویت کویت و نیروی زمینی شهید شاملی ایران ۴ امتیازی و در جایگاه اول تا چهارم جای دارند. تاشکند و جونیور نیز هر کدام با یک امتیاز در رده پنجم و ششم جدول گروه B قرار گرفته‌اند.
روز یکشنبه تیم‌ها استراحت می‌کنند و خود را آماده دیدار با حریفان خود در روز دوشنبه ۱۵ خرداد خواهند کرد.
برنامه کامل مسابقات روز دوشنبه، ۱۵ خرداد، به این ترتیب است:
شهید شاملی ایران – النجمه بحرین / ساعت ۱۰:۰۰
الدحیل قطر – جونیور چین – ساعت ۱۲:۰۰
تاشکند ازبکستان – الکویت کویت – ساعت ۱۴:۰۰
الریان قطر – الکاظمه کویت – ساعت ۱۶:۰۰
عمان کلاب – فولاد سپاهان اصفهان – ساعت ۱۸:۰۰
بیست و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی هندبال باشگاه‌های مردان آسیا با حضور ۱۱ تیم به میزبانی اصفهان برگزار می‌شود و تا ۲۱ خردادماه ادامه دارد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin