ایسنا/لرستان رئیس هیئت دو و میدانی لرستان گفت: تاکنون سه اسپانسر برای فصل جدید حضور دوومیدانی لرستان پای کار آمده‌اند.
سیاوش سپهوند در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: هیات دو و میدانی لرستان طی چند سال گذشته با طی کردن فرآیندی اثربخش و اثرگذار در سه بُعد همگانی، قهرمانی و همچنین توسعه زیرساخت‌ها به یکی از هیات‌های موفق و قابل الگو در بین سایر رشته‌های ورزشی در استان تبدیل شده است.
وی بیان کرد: این هیأت توانسته است از ظرفیت و پتانسیل نیروی انسانی تحصیل کرده و دغدغه‌مند بهره ببرد و به یکی از هیأت‌های صاحب نام در بُعد قهرمانی نیز تبدیل شود و همچنین توانسته ورزشکاران صاحب نامی را نیز راهی تیم‌های ملی کند.
سپهوند افزود: دوومیدانی این رشته با سابقه در لرستان که قریب به ۷۰ سال در استان توانسته است با هدایت و راهبری مطلوب هیأت دوومیدانی و جذب اسپانسر نتایج قابل قبولی را نیز در رقابت‌ها، تورنمنت‌ها و لیگ‌های معتبر کشوری و ملی کسب کند.
رئیس هیئت دو و میدانی لرستان تصریح کرد: خبر رسیده است که سرعت دوومیدانی در سال جاری و فصل‌های آتی لیگ برتر دوچندان می‌شود چرا که بر اساس شنیده‌ها چند اسپانسر قوی نیز آمادگی خود را جهت حمایت از ورزش دو میدانی و دو میدانی کاران لرستان ارائه داده و حتی یقین می‌رود که استان در فصل‌های آتی رقابت‌های ملی و حتی لیگ برتر در سنین مختلف با چند تیم حضور داشته باشد.
وی تصریح کرد: البته حمایت‌های اخیر مسئولان لرستان منجمله مدیرکل ورزش استان از دوومیدانی کاران و عوامل مدیریتی آن نیز مزید بر علت شده که تاکنون سه اسپانسر برای فصل جدید حضور دوومیدانی لرستان پای کار بیاییند که نوید روزهای خیلی بهتر برای ورزش لرستان را بدهد.
انتهای پیام 

source

توسط postbin