ایسنا/اصفهان معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان از برگزاری بوت کمپ تابستانه خبر داد.
افسون نیازبخش، در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اعلام برگزاری بوت کمپ تابستانه جهاددانشگاهی، اظهار کرد: این بوت کمپ از اول تیرماه آغاز و تا پایان فصل تابستان نیز ادامه دارد.
وی افزود: دوره‌های تخصصی- مهارتی شامل تربیت اپراتور لیزر موهای زائد، حسابداری، نرم افزارهای گرافیک، دستیار متخصص پوست و مو، و تربیت مدرس زبان انگلیسی است و دوره‌های مهارتی آنلاین در این بوت کمپ قرار دارند.
معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان گفت: «داستان حرفه‌ای شدنت را با کمپ تابستانه ما شروع کن» به عنوان شعار بوت کمپ تابستانه جهاد دانشگاهی انتخاب شده است. هدف این بوت کمپ، آماده‌سازی فراگیران برای ورود به بازارکار است.  
وی با تاکید بر اینکه موارد کاربردی و مهارت‌های لازم در دوره‌های در نظر گرفته شده در این بوت کمپ تدریس می‌شود، تصریح کرد: فراگیران در بوت کمپ تابستانه به‌صورت عملی با محتواهای آموزشی درگیر می‌شوند و تجربیات بیشتری را در مدت کوتاه کسب می‌کنند.
نیازبخش یادآور شد: در این بوت کمپ ۲۰ درصد تخفیف ویژه اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه اصفهان و علوم پزشکی و ۱۵ درصد تخفیف ویژه دانشجویان دانشگاه اصفهان و علوم پزشکی در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام

source

توسط postbin