ایسنا/فارس مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس با اشاره به انجام ۲۴۳۱ مورد بازرسی، اضافه کرد: تاکنون ۱۱۹ فقره پرونده تخلف به ارزش ۳۵۴ میلیارد و ۸۲۹ میلیون ریال برای متخلفان عرضه مرغ در فارس تشکیل شده است.
مرتضی شریفی با بیان اینکه مرغ باید با قیمت مصوب در بازار عرضه شود و عرضه مرغ خارج از قیمت مصوب تخلف است، گفت: با توجه به اهمیت نظارت بر بازار به ویژه بازار مرغ، گشت‌های نظارتی ویژه در این خصوص تشکیل شده است.
به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، شریفی خاطرنشان کرد: عمده تخلفات در زمینه عرضه مرغ، شامل گران‌فروشی، عرضه خارج از شبکه و درج نکردن قیمت بوده است.

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس ادامه داد: مردم استان می‌توانند تخلفات بازار مرغ را از طریق شماره‌های ۱۲۴و۰۷۱۳۲۱۷۲۰۲۰ و در خصوص  سایر کالاها موارد تخلف را به سامانه ۱۲۴اطلاع رسانی کنند.

شریفی همچنین با بیان اینکه به منظور نظارت بر عملکرد پاسخگویی دستگاه‌های متولی بازار تیم‌های بازرسی ویژه تشکیل شده است، گفت: باتوجه به تولید مطلوب مرغ در استان و داشتن رتبه دوم کشوری امیدواریم مشکلی در خصوص عرضه مرغ نداشته باشیم و این نافی نظارت ویژه بر بازار مرغ و برخورد قاطع با متخلفان نخواهد بود و با مکاتباتی که با فرمانداران انجام شده، این موضوع تأکید شده است.
انتهای پیام

source

توسط postbin