ایسنا/لرستان معاون استاندار لرستان از آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح بلوار شریعتی خرم‌آباد خبر داد.
احمدرضا دالوند امروز ۲۰ خردادماه در جلسه شورای فنی لرستان که در سالن جلسات استانداری استان برگزار شد، با بیان اینکه موضوعات و مباحث فنی بر اساس بازدید ناظرین از پروژه‌ها در این شورا مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، اظهار کرد: امروز مباحث فنی چهار پروژه چهارخطه الیگودرز-خان‌آباد، خرم‌آباد- کوهدشت، ساماندهی مسیر ورودی خرم‌آباد (گیلوران و میدان بهشت) و تقاطع غیرهمسطح شریعتی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
وی ادامه داد: بر اساس گزارش ناظرین و ارزیابی‌های انجام شده تذکرات لازم به پیمانکاران داده و پس از رفع نواقص در جلسه بعدی شورای فنی نتیجه کار گزارش داده می‌شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان به پروژه تقاطع غیرهمسطح بلوار شریعتی خرم‌آباد اشاره کرد و با بیان اینکه این طرح حدود دو ماه‌ پیش توسط استاندار محترم کلنگ‌زنی شد، گفت: این طرح یکی از پروژه‌های مهم شهری خرم‌آباد به حساب می‌آید که تأثیر به‌سزایی در کاهش ترافیک دارد.
دالوند خاطرنشان کرد: در این بازه زمانی دو ماهه تأسیسات زیربنایی مانند شبکه فاضلاب، آب و… که از محل اجرای پروژه عبور می‌کرد، جابجا شدند.
وی اضافه کرد: اکنون قرارداد تقاطع غیرهمسطح بلوار شریعتی به پیمانکار ابلاغ شده و طی چند روز آینده کارگاه به‌صورت رسمی به قرارگاه خاتم‌الانبیا تحویل و عملیات اجرایی آغاز خواهد شد.
این معاون استاندار بیان کرد: قرارداد این پروژه ۱۸ ماهه است اما با توجه به جلساتی که با پیمانکار (قرارگاه خاتم‌الانبیا) برگزار شده به‌شرط تأمین منابع مالی از طرف شهرداری خرم‌آباد زودتر از موعد به بهره‌برداری می‌رسد.
انتهای پیام

source

توسط postbin