خرم‌آباد- معاون عمرانی استانداری لرستان از آغاز تقاطع غیر هم‌سطح بلوار شریعتی شهر خرم‌آباد داد.
به گزارش خبرنگار مهر، احمدرضا دالوند امروز شنبه در حاشیه دومین جلسه شورای فنی لرستان با بیان اینکه موضوعات و مباحث فنی بر اساس بازدید ناظرین از پروژه‌ها در این شورا مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، اظهار داشت: امروز مباحث فنی چهار پروژه چهارخطه الیگودرز-خان‌آباد، خرم‌آباد- کوهدشت، ساماندهی مسیر ورودی خرم‌اباد (گیلوران و میدان بهشت) و تقاطع غیر هم سطح شریعتی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
وی ادامه داد: بر اساس گزارش ناظرین و ارزیابی‌های انجام شده تذکرات لازم به پیمانکاران داده و پس از رفع نواقص در جلسه بعدی شورای فنی نتیجه کار گزارش داده می‌شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان به پروژه تقاطع غیر هم سطح بلوار شریعتی خرم‌آباد اشاره کرد و با بیان اینکه این طرح حدود دو ماه پیش توسط استاندار کلنگ‌زنی شد، گفت: این طرح یکی از پروژه‌های مهم شهری خرم‌آباد به حساب می‌آید که تأثیر به‌سزایی در کاهش ترافیک دارد.
دالوند، افزود: در این بازه زمانی دو ماهه تأسیسات زیربنایی مانند شبکه فاضلاب، آب و… که از محل اجرای پروژه عبور می‌کرد، جابجا شدند.
وی عنوان کرد: اکنون قرارداد تقاطع غیر هم سطح بلوار شریعتی به پیمانکار ابلاغ شده و طی چند روز آینده کارگاه به صورت رسمی به قرارگاه خاتم‌الانبیاء تحویل و عملیات اجرایی آغاز خواهد شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان، تصریح کرد: قرارداد این پروژه ۱۸ ماهه است اما با توجه به جلساتی که با پیمانکار (قرارگاه خاتم‌الانبیاء) برگزار شده به شرط تأمین منابع مالی از طرف شهرداری خرم‌آباد زودتر از موعد به بهره‌برداری می‌رسد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin