زنجان- استاندار زنجان با بیان اینکه پلیس در خط مقدم تامین امنیت در وجوه مختلف است، گفت: زنجان جزو استان‌های امن کشور است.
به گزارش خبرگزاری مهر، محسن افشارچی روز شنبه در همایش سالانه مدیران و فرماندهان انتظامی استان زنجان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی افزود: کارکنان فداکار فرماندهی انتظامی همواره در نوک پیکان و خط مقدم تأمین امنیت در وجوه مختلف هستند.
وی ادامه داد: یک زمانی امنیت فقط در وجوه فیزیکی مطرح بود ولی اکنون با گسترش فضای مجازی و شکل گیری یک دنیای موازی، امنیت و تأمین آن به مؤلفه ای پیچیده و ترکیبی تبدیل شده است.
استاندار زنجان خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط جدید، تأمین امنیت نیز سخت شده و از این رو ارزش کار پلیس بالاتر است.
افشارچی به لزوم داشتن تدبیر در شرایط و مقتضیات جدید اشاره کرد و گفت: این دنیای موازی شکل گرفته و در برخی مواقع به صورت مستقل نیاز حراست دارد و برخی مواقع نیز مدیریت آن باید رویکردی ترکیبی داشته باشد.
وی با بیان اینکه عملیات روانی و ترکیبی گاهی بروز بیرونی و فیزیکی پیدا می‌کند، خاطرنشان کرد: مقابله با تهدیدات جدید مثل گذشته نیست و البته می‌توان با هزینه‌های کمتری هم مقابل تهدیدات جدید عمل کرد.
استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود به لزوم انتقال مراکز تجاری و اقتصادی از مرکز شهر به سایر مناطق شهری تاکید کرد و گفت: با این رویکرد، مسائل ناشی از ازدحام و ترافیک بالای مرکز شهر حل می‌شود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin