یزد- استاندار یزد با اشاره عملیات‌های راهسازی در دست اجرا در استان یزد گفت: در حال رایزنی با معادن به منظور جلب مشارکت آنها در تکمیل و تسریع این پروژه ها هستیم.
به گزارش خبرنگار مهر، مهران فاطمی روز جمعه در بازدید از عملیات اجرایی محور اردکان – چوپانان اظهار داشت: طول کل مسیر اردکان ـ چوپانان ۶۷۰ کیلومتر است که ۱۰۵ کیلومتر آن مربوط به استان یزد بوده و حدود ۸۰ درصد پیشرفت داشته است.
وی افزود: ۵۴ کیلومتر از این محور در سال ۹۸ دو بانده شد و ۳۰ کیلومتر دیگر نیز در این دولت دو بانده شد و به بهره برداری رسید که ۱۰ کیلومتر دیگر نیز آماده آسفالت است.
استاندار یزد با بیان اینکه ۲۳ کیلومتر این مسیر نیز در مناقصه است، تصریح کرد: احداث یک پل روگذر هم در این محور در حال انجام است که امیدواریم با پیگیری‌های انجام شده، سریعتر به سرانجام برسد.
فاطمی یادآور شد: با اجرای کامل این طرح، مسیر جنوب به شمال استان‌های یزد، اصفهان و سمنان، سه ساعت کوتاه‌تر می‌شود.
وی همچنین در بازدید از جاده یزد – طبس که به طریق الرضا مشهور است، افزود: این محور یکی از جاده‌های بسیار مهم و حادثه خیزی است که حدود ۱۶ کیلومتر در محور در قطعه ۴۳ کیلومتری ابتدایی آن، آماده آسفالت است که ۳۰ کیلومتر دیگر نیز توسط خیر انجام می‌شود.
استاندار یزد با بیان اینکه قطعات دیگر نیز فعال است، افزود: در حال رایزنی با معادن موجود در این مسیر هستیم تا با مشارکت آن‌ها بتوانیم این محور را تسریع کنیم.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin