ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی تبریز با بیان اینکه ثبت‌نام پذیرش دانشجو در این مرکز برای سالتحصیلی مهر ۱۴۰۲ از ۲۸ خردادماه شروع شده، گفت: علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت سنجش و یا با مراجعه حضوری به مرکز و ارائه مدارک تحصیلی برای ثبت‌نام خود اقدام کنند.
رباب نوروزی، در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به اینکه پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی –کاربردی بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی می‌باشد، افزود: ثبت‌نام مقطع کارشناسی از ۲۸ خردادماه جاری تا ۴ تیرماه خواهد بود و کسانی که مدرک کاردانی یا کارشناسی دارند و یا تا ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ فارغ التحصیل خواهند شد می‌توانند در مقطع کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه ثبت نام کنند.
وی ادامه داد: ثبت‌نام کاردانی ناپیوسته نیز از ۱۸ تیرماه از طریق سازمان سنجش آغاز خواهد شد.
وی افزود: مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی تبریز زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ۲۵ سال سابقه در حوزه آموزش عالی در سه گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی، صنعت و فرهنگ و هنر در ۲۴ کد رشته مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته برای مهر۱۴۰۲ پذیرش دانشجو دارد.  
رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی تبریز با بیان اینکه بر اساس نیاز بازار کار رشته‌های جدیدی در حوزه حقوق و صنعت برای پذیرش مهر ۱۴۰۲ راه‌اندازی شده است، گفت: رشته کارشناسی حقوق داوری بر اساس درخواست‌های بازار حقوقی این رشته در شورای گسترش وزارت علوم در سال ۱۴۰۱ تدوین شده و امسال در مرکز اجرا خواهد شد و کارشناسان این دوره می‌توانند به عنوان کارشناس حقوق داوری در اتاق تعاون، نظام مهندسی، سازمان بورس و اوراق بهادار، کمیسیون‌های حل اختلاف سازمان‌ها و شرکت ها و …. مشغول به کار شده و یا به عنوان داور منتخب طرفین به صورت فردی یا در مؤسسات داوری و حقوق خصوصی فعالیت کرده و یا با شرکت در آزمون وکالت به عنوان وکیل دادگستری وارد بازار کار شوند.
وی ادامه داد: در مقطع کاردانی نیز رشته‌های جدید کاردانی تجهیزات دندانپزشکی، توسعه دهنده وب و اینترنت اشیاء به رشته‌های مرکز اضافه شده است.
نوروزی گفت: وجود دفتر تجاری سازی فناوری و اشتغال فارغ التحصیلان در ساختار جهاددانشگاهی و همچنین راه اندازی مرکز نوآوری و شکوفایی از سال ۹۷ در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی تبریز فرصت خوبی را برای کمک به فضای کسب و کارهای نوپا در بین دانشجویان و فارغ التحصیلان مرکز فراهم آورده است و این مرکز جهت حمایت از ایده‌ها و طرح‌های نوآورانه دانشجویان برای تجاری سازی فناوری و تولید محصول، فضا و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد.
وی در تشریح ویژگی‌های علمی آموزشی این مرکز، گفت: وجود تعرفه‌های پایین شهریه تحصیلی، ارائه تخفیف‌های ویژه به دانشجویان فعال و ممتاز ، تخصیص وام شهریه صندوق رفاه برای دانشجویان نیازمند، تقسیط شهریه، اعطای وام شهریه و وام کارآفرینی از طرف بانک مهر ایران به دانشجویان و اولویت فارغ التحصیلان ممتاز مرکز برای جذب در بخش‌های مختلف سازمان جهاددانشگاهی استان از جمله ویژگی‌های این مرکز است.
نوروزی یادآور شد: رشته‌های تحصیلی این مرکز بر اساس نیاز بازار کار و وجود فرصت اشتغال در استان در حال اجرا هستند که برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام علاقه‌مندان می‌توانند به آدرس پرتال مرکز به نشانی https://tabriz.iastjd.ac.ir مراجعه و یا با شماره‌ ۴۴-۳۶۵۹۰۲۴۰ تماس حاصل کنند.

دوره‌های  کارشناسی ناپیوسته مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی تبریز به شرح زیر است:
۱-  کارشناسی حقوق ثبت اسناد و املاک
۲-  کارشناسی حقوق داوری
۳-  مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات
۴-  مدیریت گردشگری
۵-  کارشناسی روابط عمومی
۶-  کارشناسی مترجمی همزمان انگلیسی
۷-  کارشناسی گرافیک – طراحی محیطی
۸-  کارشناسی معماری داخلی
۹-  کارشناسی طراحی و دوخت
۱۰-  کارشناسی طراحی و الگوسازی پوشاک – لباس مجلسی و خانگی

دوره‌های کاردانی ناپیوسته مرکز به شرح زیر است:
۱-  کاردانی حقوق ثبتی
۲-  کاردانی فنی تجهیزات دندانپزشکی  
۳-  کاردانی توسعه دهنده وب ( Backend)
۴-  کاردانی فنی اینترنت اشیاء
۵-  کاردانی فنی فناوری اطلاعات
۶-  کاردانی فنی نرم افزار کامپیوتر
۷-  کاردانی معماری داخلی
۸-  کاردانی مترجمی زبان – آثار مکتوب و متون رسمی
۹-   کاردانی گرافیک
۱۰-  کاردانی عکاسی
۱۱-  کاردانی روابط عمومی
۱۲-  کاردانی گردشگری
۱۳-  کاردانی طراحی لباس
۱۴-  کاردانی دوخت و تکنولوژی لباس
انتهای پیام

source

توسط postbin