ایسنا/اصفهان فرماندار تیران و کرون گفت: توسعه شهری مستلزم نگاه همه جانبه و توازن در تأمین نیازها و دور از شخصی نگری است.
علی محمدی کیا، امروز(سه‌شنبه، ۳۰ خرداد) در جلسه تکریم و معارفه شهردار تیران و کرون، اظهار کرد: نگاه تک‌بعدی به حوزه شهری آسیب‌ساز بوده و مانع از پیشرفت می‌شود.
وی افزود: بی‌توجهی به حوزه‌های مختلف موجب انباشت مشکلات و نارضایتی خواهد شد از این رو باید شهردار و شورای شهر نگاه جامعی به مشکلات، مسیر توسعه و فرصت‌ها داشته باشند.
به گزارش ایسنا، فرماندار تیران و کرون ادامه داد: مدیریت شهری با جوان‌گرایی، ایده‌های نو و ابتکار برای اعتلای شهر تلاش کنند و فرصت‌ها را برای زندگی شهری مناسب فراهم سازند.
وی با اشاره به انتخاب شهردار جدید تیران، گفت: اعضای شورای اسلامی شهر با بررسی گزینه‌های مختلف و مشورت و هم‌اندیشی سید محمدرضا ذاکری را به‌عنوان شهردار این خطه انتخاب کردند که با حکم استاندار اصفهان منصوب شد.
به گفته محمدی کیا، جوان‌گرایی، توانمندی و تعهد از ویژگی‌های شهردار جدید است که با همراهی دستگاه‌های اداری و اعضای شورای اسلامی شهر مسیر توسعه این شهر را ادامه می‌دهند.
وی خاطرنشان کرد: کار برای مردم باید بی‌منت و صادقانه باشد تا اینکه توشه‌ای برای آخرت و سرمایه زندگی دنیوی خواهد بود که از این فرصت مسئولان استفاده کنند.
همچنین معاون مدیرکل شهری و شوراهای استانداری اصفهان با اشاره به مأموریت‌های متنوع شهرداری‌ها گفت: اولویت‌بندی و نیازسنجی از جمله وظایف و مأموریت‌های مهم است که مدیران باید به آن بپردازند.
سید ابوالفضل موسوی ادامه داد: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر برای آبادانی شهر تلاش و همت داشته باشند تا اینکه روز به روز شاهد تحولات جدی باشیم.
وی با بیان اینکه تیران در مسیر گردشگری و تردد غرب اصفهان است، خاطرنشان کرد: نقش مدیریت شهری در ارائه خدمات به جز شهروندان این شهر، برای مسافران نیز حائز اهمیت خواهد بود.
در این جلسه سید محمدرضا ذاکری به‌عنوان شهردار جدید تیران معرفی و از تلاش‌های حسن حجتی شهردار سابق این شهر و رضا ناهی سرپرست شهرداری تجلیل شد.
انتهای پیام

source

توسط postbin