بوشهر رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناوه گفت: به مناسبت روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی دیدار با خانواده شهید در شهرستان گناوه انجام شد.
حجت الاسلام علی محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت به مناسبت روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی و سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی دیدار با خانواده «شهید عابدی» از شهدای شهرستان و از خانواده روحانی انجام شد.
وی گفت: دیدار با خانواده شهدا در مناسبت‌های مختلف از برنامه‌های این اداره و مایه افتخار همه ما مسئولان است اما به این مناسبت توفیقی دست دارد تا با همراهی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان از این خانواده شهید بزرگوار دیدار داشته باشیم.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناوه ادامه داد: عطر افشانی و تجدید میثاق با شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا، نشست خبری با خبرنگاران شهرستان، تقدیر از پرسنل اداره تبلیغات اسلامی، دیدار با روحانی و پیشکسوت تبلیغ آیت الله دشتی. دیدار با امام جمعه گناوه و دیدار با روحانیون تبلیغی از مهمترین برنامه‌های اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناوه به مناسبت روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی و سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin