فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی، هفته قوه قضائیه را به حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای و کارکنان قوه قضائیه تبریک گفت.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، متن پیام امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی به این شرح است:
« بسم الله الرحمن الرحیم
وَ إِنْ حَکَمْتَ فَاحْکُمْ بَیْنَهُمْ بِالْقِسْطِ إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُقْسِطینَ «مائده آیه ۴۲»
برادر ارجمند حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای
ریاست محترم قوه قضائیه
سلام علیکم؛
هفتم تیرماه، سالروز شهادت رهرو صدیق حضرت امام خمینی(رضوان الله تعالی علیه) و همرزم خستگی ناپذیر حضرت امام خامنه‌ای ( مد ظله العالی )، آن عالم عامل، حضرت آیت‌الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران صدیق انقلاب که به عنوان هفته قوه قضائیه نامگذاری شده، فرصتی است مغتم تا علاوه بر ارج نهادن به مقام شامخ آن شهیدان گرانقدر، اقدامات انقلابی  و تلاش مجاهدانه قوه قضاییه در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی بویژه در سالهای اخیر برای مردم شریف و عزیز، تشریح و تبیین شود.
قوه قضاییه با ریاست حضرتعالی، به حول و قوه الهی و بدون توجه به تهدید، تخریب، تضعیف و  جنگ نرم دشمنان ایران اسلامی در تلاش است تا مقتدرانه در حوزه ماموریت خود از جمله تعمیم عدالت، پیشگیری و مبارزه با فساد اقدام کند و در این مسیر پر شیب و نشیب، توفیقات بسیاری نیز داشته است.
اینجانب با گرامیداشت سالروز شهادت حضرت آیت الله دکتر بهشتی و یاران باوفایشان، فرا رسیدن هفته قوه قضائیه را به جنابعالی و آحاد کارکنان این نهاد مقدس تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون آن ریاست محترم  و همکاران گرانقدر را تحت رهنمودهای رهبر حکیم انقلاب اسلامی از خداوند متعال مسئلت می نمایم.
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی»
انتهای پیام

source

توسط postbin