ایسنا/مازندران دبیر کانون‌های خدمت رضوی مازندران، از فراهم شدن عضویت نوجوانان وجوانان گروه های سنی ۹ تا ۱۹ سال درسامانه خادم یاری رضوی دراین کانون خبر داد.
“محمد اسماعیل امامزاده” در سی و ششمین نشست دبیران کانون‌های خدمت رضوی شهرستان‌های مازندران که به میزبانی کانون خدمت رضوی شهرستان آمل برگزار شد، گفت: جذب خادمیاران نوجوان وجوان دختر وپسر برای کادرسازی جدید و خدمت هرچه بیشتر به نیازمندان جامعه در سایه امام رئوف درسطح استان انجام خواهد شد.
وی با بیان اینکه تا پیش ازاین شرایط خادم یاری برای گروه‌های سنی ۲۰ سال به بالا بوده است، افزود: پیش بینی می شود با فعال شدن کانون نوجوانان خدمت رضوی، موج جدیدی از علاقمندان به ولایت پذیری امام هشتم درسطح مازندران که پیش ازاین نیز متقاضیان زیادی داشت، ایجاد و جذب شوند.
 ۱۶ هزار خادم یار رضوی درمازندران
دبیر کانون های خدمت رضوی مازندران همچنین به عضویت بیش از ۱۶ هزار خادمیار رضوی درسطح استان اشاره کرد وادامه داد: این تعداد در قالب بیش از ۶۵۰ کانون محلی و تخصصی خادمیاری رضوی در مازندران فعالیت دارند.
امامزاده، با اشاره به اینکه حدود ۵۰۰ یاور رضوی نیز درسطح استان درکنار فعالیت های خادمیاران رضوی فعالیت‌های گسترده در طول سال انجام می دهند، تصریح کرد: یکی از مهم ترین برنامه های سال جاری که باید در دستور کار مدیران کانون های خدمت رضوی درشهرستان‌های استان قرار گیرد، فعال شدن کانون‌های بانوان رضوی است که می تواند دراین بخش نیز خدمات خود را گسترده‌تر انجام دهد.
وی، خطاب به مدیران کانون های خدمت رضوی مازندران با بیان اینکه، خدمت کردن درتشکیلات امام رضا(ع) جاذبه دارد و هیچ تشکیلاتی تا این حد جاذبه معنوی درافراد ندارد، تصریح کرد: انتظار است که مدیران کانون های خدمت رضوی درسطح شهرهای استان، درنظام خادمیاری رضوی، با بهره گیری حداکثری از ظرفیت خادمیاران، فعالیت ها وخدمات خود را درخدمت به مردم جدی‌تر بگیرند.
 کانون خادمیاری محله‌ای، اثرگذار درسطح محلات
دبیرکانون های خدمت رضوی مازندران دربخش دیگری با تاکید براینکه باید از ظرفیت کانون های محلات می توان برای اجرای برنامه های کانون‌های محله‌ای استفاده کرد، یادآور شد: خادمیاران در کانون های محله ای نیازهای افراد و جامعه هدف خود را شناسایی و با تلاش خادمیاران کانون های تخصصی برای رفع مشکلات اقدام می کنند.
امامزاده اظهار کرد: مجموعه ماموریت‌های محوله آستان قدس به دفاتر نمایندگی و خادمیاران، مربوط به مسائل فرهنگی و محرومیت زدایی است که در این راستا با استفاده از تمام توان وارد عمل شده ایم.
 دبیر کانون‌های خدمت رضوی استان مازندران افزود: حفظ شان و منزلت افراد نیازمند مهمترین و اصلی ترین اولویتی است که در کانون خدمات رضوی با قوت مورد توجه است و تلاش داریم تا با کمک خیران و مردم نوع دوست برای رفع مشکلات اقدام شود.
انتهای پیام

source

توسط postbin