تیم ملی والیبال ایران مقابل آمریکا با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد.
به گزارش ایسنا، هفته دوم لیگ ملت‌ها ۲۰۲۳ گروه مردان به میزبانی روتردام هلند و اورلئان در فرانسه از روز سه‌شنبه ۳۰ خرداد آغاز شد و تا ۴ تیر ادامه دارد. مردان والیبال ایران در سومین دیدار خود در هفته دوم برابر آمریکا بازی کردند و در این مسابقه سه بر صفر مغلوب حریف شدند.
محمدطاهر وادی پس از شکست تیم ملی مقابل آمریکا اظهار کرد: بازی خیلی خوبی انجام دادیم اما یک سری اشتباهات کوچک داشتیم که مانع پیروزی ایران شد. باید این اشتباهات کوچک را رفع کنیم تا در بازی‌های بعدی آماده‌تر باشیم.
وادی در ادامه تاکید کرد: ایران برای برد به زمین می‌آید. یک سری اشتباهات کوچک صورت می‌گیرد. یک مقدار با استرس بازی می‌کنیم و وقتی یک امتیاز از دست می‌دهیم، این ترس در تیم وجود دارد که پوئن بعدی را هم از دست بدهیم. باید یاد بگیریم امتیازی که از دست رفت را فراموش کنیم و برای پوئن‌های بعدی آماده شویم. امیدوارم این مشکل با تدابیر مربیان برطرف شود.
وی درباره شانس تیم ملی برای صعود به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها تصریح کرد: انسان به امید زنده است و تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد که در مسابقات بعدی این شکست‌ها را جبران کنیم.
وادی در پایان در رابطه با مشکلات ایجاد شده پیرامون صدور ویزای آمریکا برای برخی اعضای تیم افزود: هفته آینده ایران چهار مسابقه دیگر دارد که در آمریکا می‌تواند شرایط صعود خود را رقم بزند. این مسائل مربوط به ویزا روی بازیکنان تاثیر می‌گذارد. اگر این مشکلات هرچه سریع‌تر حل شود قطعاً به آرامش فکری بازیکنان کمک خواهد کرد.
همچنین آرون راسل بازیکن تیم ملی والیبال آمریکا پس از دیدار مقابل ایران در هفته دوم لیگ ملت های والیبال اظهار کرد: در این مسابقه در توپ‌گیری و توپ‌های اول عملکرد خوبی داشتیم. تحت فشار قرار داشتیم و بایستی در این رقابت به پیروزی می‌رسیدیم تا در مرحله نهایی این مسابقات در لهستان شرکت کنیم.
وی ادامه داد: سرویس‌هایی که در این مسابقه زدیم عالی بودند و خیلی به ما کمک کردند. تیم ملی والیبال آمریکا در این دیدار آن چنان توپ‌گیری نکرد. چند دفاع داشتیم اما مهاجمان ایران در حمله فوق‌العاده ظاهر شدند. باید با اقداماتی تلاش می‌کردیم تیم ملی والیبال ایران توپ‌های خوبی را به پاسور خود نرساند و سیستمشان دچار اختلال شود.
دریافت کننده قدرتی در خصوص جو ورزشگاه و حضور پر شور تماشاگران ایرانی نیز گفت: تماشاگران ایرانی زیادی در سالن حضور داشتند. آن‌ها همیشه پر شور و اشتیاق هستند و جو فوق العاده‌ای را به وجود می‌آورند. همیشه بازی کردن در مقابل آن‌ها هیجان انگیز است.
انتهای پیام

source

توسط postbin