سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: کارنامه سیاه صهیونیست‌ها باید باعث ‎شرم و خجالت حامیان غربی این ‎رژیم آپارتاید باشد.
به گزارش خبرگزاری مهر، ناصر کنعانی در توئیتر نوشت: جای تعجب است که رژیمی با سابقه زندانی کردن ۱۶۰ کودک، حبس خانگی ۶۰۰ کودک بی‌گناه و ۶۰۰ بیمار فلسطینی شامل ۳۰ معلول جسمی و حرکتی سزاوار قرار گرفتن در ‎فهرست شرم سازمان ملل متحد نیست! و این در حالی است که این ‎رژیم کودک کش در کمال بی‌شرمی تنها در طول ۶ ماه نخست سال جاری، جان ۲۶ کودک بیگناه فلسطینی را گرفته است.
سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: کارنامه سیاه صهیونیست‌ها در چنین اقداماتی باید باعث ‎شرم و خجالت حامیان غربی این ‎رژیم آپارتاید باشد.
گفتنی است، سازمان ملل اخیراً گزارشی سالانه تحت عنوان «فهرست شرم» که اسامی ناقضان حقوق کودکان در درگیری‌های مسلحانه را بیان می‌کند، منتشر کرد. اما همان طور که انتظار می‌رفت طبق عادت هر ساله، نام رژیم صهیونیستی علی رغم جنایات علیه کودکان، در این لیست درج نشده است. این به آن معنی است که سازمان ملل هرگز ارتش رژیم صهیونیستی را به دلیل تجاوز به حقوق کودکان درسرزمین‌های اشغالی نه تنها در توجه خود قرار نداده بلکه آن را کتمان می‌کند. این عمل یکی از شاخص‌های مهم ارزیابی از لیست محسوب می‌شود و عیار اعتبار آن را در جهان روشن می‌سازد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin