ایسنا/سمنان رئیس زندان شاهرود از آزادی ۱۱ زندانی شاهرودی طی دیدار مقامات قضایی از زندان این شهرستان به مناسبت هفته قوه قضاییه خبر داد.
حسن کریم گشته ۵ تیرماه در حاشیه این آیین اظهار کرد: زندانیان زندان شاهرود به مناسب هفته قوه قضائیه با مقامات قضایی و از جمله رئیس دادگستری شهرستان شاهرود دیدار و درخواست ها و مشکلات خود را با مسوولان قضایی مطرح کرده که این مهم منجر به آزادی ۱۱ زندانی گردید.
وی ادامه داد: رئیس دادگستری شهرستان شاهرود در پایان این بازدید به تعدادی از زندانیان و مددجویان زندان شاهرود ارفاقات قانونی اهدا کردند.
رئیس زندان شاهرود ضمن تبریک هفته قوه قضائیه از حضور مسئولین قضایی در زندان شاهرود تقدیر کرد و گفت: در این بازدید که به مناسبت هفته قوه قضائیه برگزار شده است مقامات قضایی ضمن دیدار چهره به چهره با زندانیان تلاش کردند که نسبت به اعطای ارفاقات و تسهیلات قانونی به زندانیان واجد شرایط همکاری و مساعدت لازم انجام دهند.
کریم کشته با اشاره به اینکه در این دیدار با جمع کثیری از زندانیان دیدار و گفت‌وگو شد، خاطرنشان کرد: در این دیدار با آزادی ۱۱ نفر و با مرخصی منجر به آزادی تعدادی موافقت شد.
رئیس زندان شاهرود با بیان اینکه تسهیلات متعددی شامل مرخصی، پایان حبس، رای باز، پابند الکترونیکی و آزادی مشروط نیز برسی و به تعدادی از مددجویان اهدا شد، عنوان کرد: در پایان این دیدار به بیش از ۱۶۰ نفر در هفته قوه قضائیه مرخصی و ۱۴ نفر نیز با دریافت پابند به آغوش خانواده بازگشتند.
وی از آزادی مشروط ۲۴ زندانی خبرداد و بیان کرد: در این میان ۱۱ نفر رای باز و ۱۳ نفر نیز پایان حبس گرفتند.
انتهای پیام

source

توسط postbin