کرج- معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان البرز گفت: اردوهای درون‌مدرسه‌ای محفلی برای مهارت‌آموزی و امیدآفرینی به شمار می‌رود.
سردار فتح‌اللهی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر از اجرای طرح اردوهای درون مدرسه‌ای عصرمانی تا شب در پایگاه‌های فراغت این استان خبر داد.
وی گفت: یکی از طرح‌های مؤثر در غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان که موجبات شادابی، نشاط همراه با تحرک و پویایی را در مدرسه ایجاد می‌کند، اجرای اردوهای درون مدرسه‌ای است که با ارائه برنامه‌های متنوع فرهنگی، هنری و ورزشی همراه است.
فتح اللهی افزود: برنامه‌های متعددی در این طرح قابل اجرا است، از جمله: برنامه‌های ورزشی، بازی‌های مهارتی، گفتمان‌های بصیرتی، گعده های چیستی، آموزش مهارت‌های زندگی، آموزش رسانه، مباحثه‌ی کتاب‌های پویش هیسطوری، تماشای مستندات خوب، برپایی نماز جماعت و بحث‌های دینی، کمک‌های اولیه و مهارت‌های تشکیلاتی و… که همه اینها همت والای عوامل اجرایی پایگاه‌های تابستانی را می‌طلبد تا بتوانیم پیروز این نبرد شناختی باشیم.
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: مدارسی که برای اجرای این طرح به صورت داوطلبانه اقدام نمایند، معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل در همه جزئیات یاریگر آنها خواهد بود و نیز مدارسی که برنامه‌های خلاقانه انجام دهند، به طور ویژه تشویق خواهند شد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin