اشتهارد- فرمانده انتظامی اشتهارد از جمع آوری ۶ معتاد متجاهر و هفت خرده فروش مواد مخدر در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده این شهرستان خبر داد.
سرهنگ علی عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در راستای کاهش و پیشگیری از انواع جرایم، به ویژه کاهش و مهار جرایم خشن طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز با موضوعیت مبارزه با کالای قاچاق، طرح توقیف موتورسواران و خودروهای متخلف، معتادین پر خطر، توسط عوامل انتظامی کلانتری‌ها و با همکاری پلیس‌های تخصصی در سطح شهرستان اشتهارد به اجرا در آمد.
وی با اشاره به اهمیت اجرای اینگونه طرح‌ها، افزود: با تلاش‌های بی وقفه مأموران ۶ معتاد متجاهر و ۷ خرده فروش مواد مخدر از سطح پارک‌ها و مناطق جرم خیز دستگیر و جمع آوری شدند و بیش از ۹ گرم انواع مواد مخدر نیز کشف و ضبط شد.
این مقام انتظامی با اشاره به توقیف ۱۴ دستگاه خودرو و همچنین ۴ دستگاه موتورسیکلت متخلف، خاطرنشان کرد: با اشراف اطلاعاتی پلیس، ۲ نفر سارق حرفه‌ای با اعتراف به ۲ فقره سرقت نیز دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد کشف ۱۰۰ کیسه ۲۵ کیلوگرمی پلی اتیلن قاچاق و دستگیری یک نفر در این رابطه را نیز از دیگر دستاوردهای این طرح برشمرد و تصریح کرد: اجرای طرح‌های ارتقا امنیت اجتماعی در دستور کار پلیس قرار داشته و مأموران برابر قانون با هرگونه اقدامات هنجارشکنانه برخورد خواهند کرد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin