یزد- مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از برگزاری پویش بزرگ «من مبشر غدیرم» در یزد به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مجتبی صداقت روز دوشنبه در نشستی خبری به بیان جایگاه عید سعید غدیر در بین مسلمین به ویژه شیعیان پرداخت و اظهار داشت: اهتمام به شادی و سرور در این عید بزرگ مورد تاکید قرار گرفته است.
وی با اشاره به تدارک بیش از ۲۰۰ عنوان برنامه در ایام دهه امامت و ولایت توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد عنوان کرد: راه اندازی پویش بزرگ «من مبشر غدیرم» از جمله این برنامه‌هاست.
صداقت عنوان کرد: در قالب این پویش تمام شهروندان یزدی می توانند تمام فعالیت های خود در زمینه غدیر را در قالب‌های مختلف نظیر عکس و فیلم به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ارسال کنند.
مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد همچنین از برگزاری پویش «هر خانه یک پرچم» خبر داد و یادآور شد: تاکنون ۲۰ هزار نفر در این پویش ثبت نام کرده اند.
وی گفت: نصب پرچم‌ها توسط عوامل اجرایی سازمان فرهنگی از فردا آغاز می شود و ۲۰ هزار پرچم بین مردم دارالعباده توزیع می شود.
صداقت از برگزاری چند جشن بزرگ در سطح شهر یزد خبر داد و افزود: این جشن‌ها از هشتم تیرماه در یزد آغاز می شود ضمن اینکه جشن بزرگ ازدواج نیز هشتم تیرماه در باغ دولت آباد یزد برگزار می شود.
وی همچنین از ثبت نام ۱۱۰ زوج برای شرکت در این مراسم خبر داد و عنوان کرد: این مراسم به منظور ترویج ازدواج آسان اجرا می شود.
مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد همچنین از برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی با محوریت غدیر خبر داد و گفت: از جمله این برنامه ها می توان به جشنواره های مثبت خانواده در پارک‌ها و بوستان‌های یزد به بهانه ابربازی‌ها در روزهای پایانی هر هفته خبر داد و گفت: این برنامه هشتم و نهم تیرماه در قالب دورهمی بزرگ غدیر در پارک آزادگان برگزار خواهد شد.
صداقت از دیگر برنامه‌های دهه امامت و کرامت را به برگزاری جشن «بچه‌های بابا حیدر» در میدان امیرچقماق در روز شنبه ۱۰ تیرماه، شب شعر غدیر در روز ۱۱ تیرماه، جشن بزرگ منطقه‌ای در امامشهر در ۱۲ تیرماه، جشن بزرگ منطقه‌ای در پارک شهدا در ۱۳ تیرماه و همزمان با آن برگزاری آخرین مرحله اختتامیه المپیاد ورزشی محلات اشاره کرد.
وی ادامه داد: عصر روز عید غدیر نیز در خیابان قیام شهر یزد شاهد برگزاری دورهمی بزرگ عیدانه شهر یزد با عنوان «مهمانی علوی» خواهیم بود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin