بوشهر- فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی گفت: تجهیز مبادی بنادر استان بوشهر از اولویت‌های فرماندهی یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی است که در استان به صورت ویژه دنبال می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، حمید بیرانوند چهارشنبه شب در نشست با حضور فرماندهان و پرسنل یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اظهار کرد: یگان حفاظت بنادر استان بوشهر باید از ظرفیت پیشگیری برای تسهیل سازی و ایمنی ترافیک به نحو مطلوبی استفاده کنند.
فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی افزود: سفر به استان بوشهر فرصتی ارزشمند است تا یگان حفاظت بنادر استان از لحاظ کیفی مورد ارزیابی قرار گیرد و همچنین از کارکنان پرتلاش این حوزه تجلیل و قدردانی شود.
بیرانوند ادامه داد: تجهیز مبادی بنادر استان بوشهر از اولویت‌های فرماندهی یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی است که این مهم در استان به صورت ویژه دنبال می‌شود.
وی افزود: در نظارت و بازدید دوره‌ای از یگان حفاظت بنادر استان بوشهر رویکردهای مهمی همچون نقش پایش هوشمند در ارتقا کیفی خدمات حفاظتی و به تبع آن بکارگیری هدفمند تر منابع انسانی در اجرای مأموریت سازمانی مورد توجه ویژه قرار دارد.
بیرانوند ادامه داد: افزایش سطح آمادگی جسمانی، برگزاری دوره‌های آموزش‌های متنوع و برخوردار از متدهای پیشرفته و آگاه سازی یگان حفاظت از موضوعات روز از اولویت‌های راهبردی فرماندهی یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی است.
وی افزود: یگان حفاظت مرجع امنیت در بنادر است که حاصل این امنیت میل و رغبت بیشتر تجار و بازرگانان برای جابجایی کالا بر بستر بنادر است.
بیرانوند تاکید کرد: سطح کیفی مأموران یگان حفاظت باید به صورت مستمر ارتقا یابد تا بتوانند به بهترین نحو ممکن مأموریت‌های سازمانی را ایفا کنند.
فرمانده یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر نیز گفت: با اقدامات ارزشمند صورت گرفته در حوزه‌های آموزشی و زیرساختی یگان حفاظت بنادر این استان در بسیاری از شاخص‌ها در سطح بنادر کشور پیشگام هستند.
شهریار محمدزاده افزود: از جمله اقدام‌های مهم صورت گرفته در یک سال اخیر تعمیر اساسی شناور تندر و همچنین سالن کنفرانس یگان حفاظت، تجهیز یگان حفاظت به ۴۰ دستگاه بی سیم پیشرفته و بهره برداری و تجهیز ساختمان یگان حفاظت بنادر کنگان، گناوه و دیر از جمله اقدامات صورت گرفته در حوزه یگان حفاظت بنادر استان بوشهر است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin