ایسنا/آذربایجان شرقی چندی پیش، خبر تعطیلی فروشگاه رفاه تبریز واقع در پل کابلی و تعدیل شدن نزدیک به ۱۰۰ نفر از نیروی کار این فروشگاه‌ منتشر شده بود، که حال پس از جلسات برگزار شده میان مسئولان استانی و مدیر عامل این فروشگاه باید دید عاقبت کارکنان این فروشگاه و حتی دیگر فروشگاه‌های رفاه در تبریز چه می‌شود.
عاقبت کارکنان تعدیل شده فروشگاه رفاه تبریز
چندی پیش، خبر تعطیلی فروشگاه رفاه تبریز واقع در پل کابلی و تعدیل شدن نزدیک به ۱۰۰ نفر از نیروی کار این فروشگاه‌ منتشر شده بود، که حال پس از جلسات برگزار شده میان مسئولان استانی و مدیر عامل این فروشگاه باید دید عاقبت کارکنان این فروشگاه و حتی دیگر فروشگاه‌های رفاه در تبریز چه می‌شود.
حسین فتحی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح این خبر، اظهار کرد: فروشگاه زنجیره‌ای رفاه، مشکل کشوری از بابت تعطیلی و تعدیل نیرو دارد و این موضوع تنها مختص استان ما نیست اما در راستای حل مشکل تعدیل نیروی کار این فروشگاه در تبریز، استان ما اقدامات پیشگیرانه را جهت تداوم فعالیت و جلوگیری از تعدیل نیروی انسانی انجام داد.
وی افزود: اکنون در فروشگاه لاله که مرکزیت رفاه تبریز در آنجا است، فعلا هیچگونه تعدیل نیرویی نخواهیم داشت و برابر اعلام مدیریت استانی فروشگاه رفاه، همچنان فعالیت در این فروشگاه ادامه دارد.
وی ادامه داد: برای تداوم فعالیت این فروشگاه نیز بایستی فروشگاه کشوری رفاه نسبت به تامین و تنوع بخشی به کالاها جهت تثبیت اشتغال موجود و فروش بیشتر اقدام لازم را به عمل آورد.
فتحی گفت: یکی از فروشگاه‌های رفاه در پل کابلی تبریز که به صورت استیجاری و مالک آن شهرداری بود، به فروشگاه دیگری واگذار شده است و مقرر شده تا فروشگاه جدید، تمامی کارکنان رفاه را با همان حقوق و مزایا به کار گیری کند و اگر کارگران نیز مشتاق کار در این فروشگاه باشند، هیچ منعی وجود ندارد.
وی خاطرنشان کرد: اگر کارکنان تمایلی برای کار در این فروشگاه نداشته باشند، با هماهنگی به عمل آمده به سایر واحدهای تولیدی صنعتی استان معرفی می‌شوند.
وی افزود: تعداد پرسنل فروشگاه رفاه تعدیل شده نزدیک به ۷۰ نفر بوده و مابقی نیز در سایر فروشگاه‌ها و برخی در فروشگاه‌های خرد هم در حال فعالیت هستند.
انتهای پیام

source

توسط postbin