رشت – شهردار رشت از برپایی ضیافت اطعام یک کیلومتری همراه با ۳۰ ایستگاه صلواتی در این شهر خبر داد و گفت: این ضیافت به مدت ۲ شب از میدان بسیج تا ابتدای پیاده راه فرهنگی شهدای ذهاب برپا می شود.
رحیم شوقی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: رشتوندان افرادی متدین و مذهبی هستند و اجرای برنامه‌های مذهبی و فرهنگی در شهر از مطالبات جدی شهروندان است.
وی از گردهمایی ویژه سادات با حضور هزار نوجوان پسر در رشت خبر داد و افزود: این ویژه برنامه با مشارکت کانون جوانان رضوی در مجتمع فاطمه الزهرا (س) برگزار شد.
شهردار رشت از برپایی ضیافت اطعام یک کیلومتری همراه با ۳۰ ایستگاه صلواتی در این شهر خبر داد و گفت: این ضیافت اطعام به مدت ۲ شب از میدان بسیج تا ابتدای پیاده راه فرهنگی شهدای ذهاب رشت و با مشارکت گروه‌های مردمی در شب و شام عید غدیر برپا می‌شود.
شوقی از برپایی جشن بزرگ عید غدیر در رشت خبر داد و بیان کرد: این همایش شب پنج شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۲۰ در پیاده راه فرهنگی شهدای ذهاب برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: برپایی ۱۰ جشن امی محله، برگزاری یک محفل انس با قرآن با مشارکت مجموعه‌های مردمی، برپایی حدود ۱۱۰ ایستگاه صلواتی در سطح شهر به نیت امیرالمومنین (ع)، اجرای گروه‌های سرود با همکاری معاونت فرهنگی سپاه قدس گیلان در پیاده راه فرهنگی و میدان‌های اصلی شهر و جشن‌های محله‌ای مردمی در مساجد و مزار شهدا از دیگر برنامه‌های متنوع شهرداری رشت برای دهه ولایت است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin