ایسنا/خراسان رضوی وزیر کار لبنان گفت: ایران محصولات بسیار زیبا و باکیفیتی تولید می‌کند که نیازمند بازاریابی است. افزایش روابط با ایران موجب بازاریابی بیشتر و معرفی محصولات این کشور خواهد شد.
مصطفی بیرم عصر امروز، ۱۳ تیر ماه، در مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه بین‌المللی سنگ مشهد در جمع خبرنگاران درباره برگزاری این‌ نمایشگاه‌ و معرفی ظرفیت‌های کشورمان اظهار کرد: برگزاری این نمایشگاه دلیلی بر پیشرفت ایران و غلبه بر تحریم‌های ظالمانه است.  
وی افزود: قطعا برگزاری این نوع نمایشگاه‌ها بر روابط ۲ کشور ایران و لبنان تاثیر خواهد گذاشت. لبنان در منطقه بسیار استراتژیکی واقع شده و کشوری است که در حوزه ترانزیت بین‌المللی فعال است و می‌تواند خدمات بزرگی ارائه کند.
وزیر کار لبنان با ضمن درخواست برای برگزاری این نمایشگاه در لبنان تصریح کرد: به نظرم وقتی فعالان اقتصادی لبنان ببینند که چنین نمایشگاهی با چنین کیفیتی برگزار می‌شود، قطعا وارد مشارکت با فعالان اقتصادی ایران خواهند شد.  
بیرم افزود: ایران محصولات بسیار زیبا و باکیفیتی تولید می‌کند که نیازمند بازاریابی است. افزایش روابط با ایران موجب بازاریابی و معرفی بیشتر این محصولات خواهد شد. خیلی‌ها ایران را دست‌کم می‌گیرند ولی وقتی چنین توانایی‌ها و ظرفیت‌هایی را در این کشور مشاهده می‌کنند، نظرشان درباره ایران تغییر کرده و نسبت به سرمایه‌گذاری در آن تجدید نظر می‌کنند.  
وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا درباره برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در لبنان و تاثیر آن بر افزایش مراودات تجاری میان ۲ کشور تصریح کرد: برگزاری این نمایشگاه تخصصی بر روابط سیاسی و اقتصادی ۲ کشور تاثیرگذار است اما همچنان به شناسایی ظرفیت‌های ۲ طرف نیاز است.
انتهای پیام

source

توسط postbin