ایسنا/لرستان فرماندار دلفان از راه شکافی و اتصال این شهرستان به کوهدشت طی ماه‌های آینده خبر داد.
به گزارش ایسنا، اصغر قهرمانی ۱۵ تیرماه در جلسه شورای اداری شهرستان ضمن تبریک فرارسیدن عید غدیر خم افزود: عید غدیر خم عید انسانیت، عید شرافت و عید بندگی در مقابل خداوند است زیرا در این روز مهم، خداوند آموزه های دینی را به حد اعلاء به انسان عطا فرموده است.
وی با تاکید بر اینکه باید در جامعه خصوصا ادارات، مسائل و موارد مربوط به عفاف و حجاب و پوشش اسلامی رعایت شود،ادامه داد: حجاب زیبنده بانوان است و رعایت آن تنها مختص بانوان نبوده و آقایان نیز باید با پوشش مناسب در جامعه فرهنگ غنی خود را به دیگران نمایش دهند.
فرماندار دلفان در ادامه بیان کرد: یکی از مطالبات اصلی مردم این شهرستان راه شکافی بین روستاهای زیچ دلفان به نیله کوهدشت است.
قهرمانی افزود: حدود ۷۰۰ خانوار از عشایر ما در این منطقه ییلاق و قشلاق می‌کنند و مسیر پر ترددی به شمار می‌آید، با راه شکافی این مسیر ۵ کیلومتری مسافت ۳۰۰ کیلومتری پرخطر که علاوه بر هزینه های مالی زیاد، خطرات جانی بی‌شماری نیز در پی دارد اصلاح خواهد شد.
وی اظهار کرد: طی جلسه و دیداری که با مدیران کل استانی داشتیم ظرف ماه‌های آینده و با تامین اعتبار و صدور مجوز، به زودی شاهد آغاز این پروژه خواهیم بود.
در پایان جلسه نیز از سید سعید حسینی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان به عنوان مدیر برتر در سال گذشته تقدیر به‌عمل آمد.
انتهای پیام

source

توسط postbin