ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آبفای لرستان از رفع مشکل تامین آب مرکز تحقیقات و فناوری گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی استان خبر داد.
به گزارش ایسنا، یاسر اکبریان در دیدار با سرپرست جهاد دانشگاهی استان لرستان با اشاره به سابقه این نهاد انقلابی در حوزه‌های مختلف آموزشی، فرهنگی، نظرسنجی و تخصصی، اظهار کرد: فعالیت‌ها و سابقه جهاد دانشگاهی لرستان در حوزه‌های متناظر با فعالیت‌های شرکت آبفا است.
وی با اشاره به اینکه برای تامین آب مرکز تحقیقات و فناوری گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی لرستان همکاری لازم صورت گرفته و تلاش ما حل این مشکل به طور دائمی است، افزود: جهاد دانشگاهی ظرفیت خوبی در حوزه پژوهشی دارد و می‌تواند در خصوص چالش‌هایی ازجمله انشعابات غیرمجاز کارهای مطالعاتی انجام دهد.
اکبریان با اشاره به اینکه طرح افکارسنجی رضایت‌مندی مشترکان شرکت آبفای لرستان که در گذشته به جهاد دانشگاهی واگذار شده امسال نیز توسط این نهاد انجام می‌شود، افزود: در تمام فعالیت‌های متناظر با شرکت آبفا، آماده همکاری با جهاد دانشگاهی لرستان هستیم.
مدیرعامل شرکت آبفای لرستان گفت: جهاد دانشگاهی لرستان بررسی‌های ییشتری برای انجام همکاری‌های مشترک با این شرکت انجام دهد.
فرهاد فرامرزیان، سرپرست‌ جهاد دانشگاهی لرستان نیز در این دیدار با اشاره به وجود ظرفیت‌های کاری مشترک این نهاد با شرکت آبفا، گفت: جهاد دانشگاهی لرستان در عرصه‌های فرهنگی، مطالعاتی، پژوهشی، افکارسنجی، رسانه‌ای و دانش‌بنیان می‌تواند با شرکت آبفا همکاری داشته باشد.
فرامرزیان با اشاره به اینکه برای انشعاب دائمی آب مرکز تحقیقات و فناوری گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی واقع در بام لرستان نیازمند تعامل شرکت آبفا هستیم که در این راستا مصوبات و کارهایی صورت گرفته است، اضافه کرد: مرکز افکارسنجی جهاد دانشگاهی لرستان در سنوات گذشته کارهای پژوهشی و مطالعاتی و نیز طرح نظرسنجی رضایت‌مندی مشترکین شرکت آبفا در شهرستان خرم‌آباد را انجام داده است و امسال نیز خواستار واگذاری طرح‌های افکارسنجی آبفا به جهاددانشگاهی لرستان هستیم.
سرپرست جهاد دانشگاهی لرستان با اشاره به طرح سامانه تله‌متری شرکت دانش‌بنیان طراحان مدار باختر وابسته به مرکز رشد جهاددانشگاهی گفت: این طرح سامانه حفاظت و پایش تأسیسات آبی است که علاوه بر پایش حفاظتی چاه‌ها، مشکلات تابلوهای برق، اعلام گزارش خطاها، حفاظت کابل‌های برقی، ترانس و اتاقک موتورخانه را نیز شامل می‌شود.
انتهای پیام

source

توسط postbin