ایلام-استاندار ایلام از حل مشکلات پتروشیمی دهلران خبر داد و گفت: با قول مساعد مدیرعامل پتروشیمی دهلران کارگران به‌کار باز می‌گردند.
به گزارش خبرنگار مهر، بهرام نیا استاندار ایلام صبح روز جمعه در جمع کارگران پتروشیمی دهلران حضور یافت و ضمن شنیدن مطالبات و خواسته‌های آنان در تماس تلفنی با مدیرعامل شرکت پتروشیمی و نشست مدیران این مجموعه پیگیر رفع مشکلات کارگران این مجموعه شد.
وی در جمع کارگران گفت: هر پروژه‌ای تا مرحله بهره‌برداری مشکلاتی پیش رو دارد و با فراز و فرودهایی همراه خواهد بود که طبیعی است.
وی با اشاره به پیگیری‌ها در خصوص پتروشیمی دهلران و تماس با مدیرعامل صندوق بازنشستگی نفت و مدیر عامل پتروشیمی دهلران و سایر رایزنی‌ها، افزود: اراده همه بر ادامه فعالیت پروژه است و اگر تعطیلی یا تعدیلی باشد مقطعی است.
استاندار ایلام ادامه داد: تاکید ما و همه دست اندرکاران بر جلوگیری از بیکاری نیروهای شاغل است و چنانچه در مقطعی پروژه تعدیل نیرو کند باید حقوق کارگران پرداخت شود.
وی با اشاره به مشکلات ال سی پروژه خاطرنشان کرد: عوامل دخیل در پتروشیمی قول داده‌اند نیرویی بیکار نشود و بنده هم با جدیت در مرکز برای رفع مشکلات پروژه تلاش و پیگیری می‌کنم و در این مدت نیز از همه توان و ظرفیت‌های استانی و ملی برای ادامه فعالیت پروژه استفاده شده است و بدانید که پتروشیمی دهلران تعطیل نمی‌شود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin