مهلت ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش مقطع کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال ۱۴۰۲ تمدید شد.
به گزارش خبرنگار مهر، رشته‌محل‌های جدید و اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش مقطع کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال ۱۴۰۲ اعلام شد.
به منظور فراهم کردن تسهیلات برای ثبت‌نام و انتخاب رشته پذیرش در مقطع کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال ۱۴۰۲ برای آن دسته از داوطلبانی که تا ۲۵ تیر ۱۴۰۲ برای ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نکرده‌اند، ترتیبی اتخاذ شد که بتوانند تا پایان روز چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۲ نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کنند.
لذا داوطلبان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای مربوط و مندرجات این اطلاعیه، به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کدرشته‌محل‌های مورد علاقه خود در آزمون مذکور اقدام کنند.
در ضمن، داوطلبانی که قبلاً ثبت‌نام خود را تکمیل و کد رهگیری ثبت‌نام دریافت کرده‌اند نیز می‌توانند در صورت تمایل تا پایان روز چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۲ نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی کدرشته‌محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.
جداول رشته محل های جدید و اصلاحات پذیرش مقطع کاردانی، ویژه دانشگاه فنی وحرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی-غیرانتفاعی سال۱۴۰۲ در سایت سازمان سنجش درج شده است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin