خرم‌آباد – استاندار لرستان تأکید کرد: کانون‌های زبان در شهرستان‌های استان گسترش یابد.
به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد زیویار روز شنبه در نشست با رئیس کانون زبان ایران بر استفاده از ظرفیت‌های مشترک آموزش‌وپرورش، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کانون زبان ایران تأکید کرد و اظهار داشت: استفاده از این ظرفیت‌ها می‌تواند در ارائه خدمات مناسب به فرزندان استان، شناسایی و نقاط ضعف و قدرت و بررسی چالش‌ها مؤثر باشد.
وی با اشاره به لزوم تهیه متن‌هایی آموزشی که بافرهنگ اسلامی هماهنگی داشته باشند، افزود: هر زبان فرهنگ خاص خود را منتقل می‌کند؛ بنابراین برای آموزش فرزندانمان ناگزیر هستیم متن‌های آموزشی فاخر تهیه کنیم.
استاندار لرستان، افزود: کانون زبان ایران از گذشته تا به اکنون جایگاه خوبی داشته است و باتوجه‌به این‌که فراگیری زبان از ضروریات است، گسترش کانون‌های زبان در تمام شهرستان‌های استان باید در دستور کار قرار گیرد.
ذوالفقاری وضعیت کانون زبان در لرستان را بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: امیدواریم از امروز به بعد شاهد توسعه روزافزون کانون زبان در همه شهرستان‌ها باشیم به‌طوری‌که فرزندان ما در مناطق کمتر برخوردار از این عدالت آموزشی و ظرفیتی که در استان از سوی مدیریت استان و استاندار لرستان که رویکرد بسیار فرهنگی و هم‌افزایانه دراین‌ارتباط داشتند رخ دهد و یک جهشی را در استان شاهد باشیم.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin