شهردار منطقه ۴ جزییات پروژه فرامنطقه‌ای «سرزمین آسمان‌ها» را تشریح کرد.
به گزارش ایسنا، علی اصغر کمالی زاده درخصوص پروژه «سرزمین آسمان‌ها» در این منطقه گفت: پروژه فرامنطقه ای سرزمین آسمان ها یا «اسکای لند» قرار است به مساحت عرصه ۳۵۰ هزار مترمربع در محدوده خیابان استقلال، بلوار کوهستان احداث شود. 
وی با بیان اینکه این پروژه در مرحله مطالعات قرار دارد، افزود: اسکای لند شامل شهربازی، رستوران، مراکز خرید و سینما خواهد بود که به صورت مشارکتی و با سرمایه گذاری بالغ بر ۵۰۰ میلیون دلار اجرا می شود.
منطقه ۴ شهرداری تهران با ۹ ناحیه و ۲۰ محله شرقی‌ترین نقطه تهران است که در شمال شرقی پایتخت قرار دارد. دسترسی سریع بخش شرقی منطقه به مناطق گردشگری متعددی همچون دره‌های سد لار، لتیان و دره‌های سرسبز فشم، اوشانٰ، میگون و مناطق ورزشی تفریحی همچون دربندسر، شمشک و آبعلی آن را از دیگر مناطق تهران متمایز کرده‌است.
بر اساس گزارش سایت شهر، این منطقه که از شمال به رشته کوه‌های البرز و منطقه یک، از جنوب به خیابان رسالت و مناطق ۷ و ۸ و در محدوده خیابان دماوند نیز به منطقه ۱۳  و از غرب در حدود خیابان لنگری به منطقه یک و محله پاسداران محدود می‌شود، به عنوان یکی از پرجمعیت‌ترین و وسیع‌ترین مناطق تهران شناخته می شود.
انتهای پیام

source

توسط postbin