اگر شما نیز به دنبال یک سیستم حضور و غیاب یا ورود و خروج مناسب هستید، با ما همراه شوید تا محصولات نانوواچ در این زمینه‌ها را بررسی کنیم.
به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، هر شرکت یا سازمان باید از نحوه گذراندن وقت کارکنان خود آگاهی داشته باشد تا بداند که چند ساعت کار مفید انجام شده است و همچنین حقوق کارکنان را به‌صورت عادلانه پرداخت کند. خوشبختانه سیستم‌های بسیاری برای پیگیری تردد کارکنان وجود دارد که می‌تواند این امر را محقق کند. انواع سیستم‌های حضور و غیاب و سیستم‌های ورود خروج کارکنان، نمونه‌هایی از برنامه‌های بررسی تردد کارکنان در شرکت‌ها، سازمان‌ها و مجموعه‌های کاری متنوع هستند که می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.
«نانوواچ» یکی از ارائه کنندگان سیستم‌های تردد کارکنان در کشور است که سیستم‌های مختلفی را در این زمینه ارائه کرده است. اگر شما نیز به دنبال یک سیستم حضور و غیاب یا ورود و خروج مناسب هستید، با ما همراه شوید تا محصولات نانوواچ در این زمینه‌ها را بررسی کنیم.
نرم افزار حضور و غیاب آنلاین، همانطور که از نام آن هم پیدا است، به بررسی حضور و غیاب کارکنان یک مجموعه به‌صورت آنلاین اشاره دارد. یعنی شما صرفاً با اتصال به اینترنت می‌توانید حضور و غیاب کارکنان خود را بررسی کنید. انواع نرم افزار حضور و غیاب آنلاین ارائه شده توسط نانوواچ به قرار زیر هستند:
پنل حضور و غیاب آنلاین تحت وب
پنل تحت وب، بر روی اینترنت قابل دسترسی هستند و نیازی نیست تا برای ثبت اطلاعات ورود و خروج، برنامه‌ای را روی گوشی یا کامپیوتر خود نصب کنید. برای استفاده از این پنل، فقط باید به محیط نرم‌افزار حضور و غیاب سازمان خود در سطح اینترنت وارد شوید و اطلاعات خود را وارد کنید. تمام افراد یک مجموعه کاری می‌توانند از این سیستم برای ثبت حضور و غیاب خود بهره بگیرند.
نرم افزار حضور و غیاب آنلاین تحت موبایل
منظور از نرم افزار حضور و غیاب آنلاین تحت موبایل، برنامه‌هایی است که باید روی موبایل کارکنان نصب شوند. این نرم‌افزارها بیشتر تحت عنوان «اپلیکیشن حضور و غیاب» شناخته می‌شوند. با توجه به اینکه گوشی‌های موبایلی که افراد از آن‌ها استفاده می‌کنند، ممکن است دارای سیستم عامل اندروید «Android» یا آی او اس «IOS» باشند.
بنابراین انواع نرم افزار حضور و غیاب آنلاین تحت موبایل ارائه شده توسط نانوواچ، هم در نسخه اندروید و هم در نسخه آی او ‌اس قابل دسترسی هستند. برای استفاده از این سیستم‌ها، باید اپلیکیشن حضور و غیاب اندروید یا آی ‌او اس را بسته به نوع گوشی‌تان، روی آن نصب کنید. آن‌گاه با اتصال به اینترنت، می‌توانید برنامه حضور و غیاب نصب شده روی گوشی‌تان را اجرا کرده و حضور و غیاب خود را ثبت کنید.
نرم‌افزارهای حضور و غیاب به تجهیزات و دستگاه‌های فیزیکی نیاز ندارند. بلکه به‌صورت آنلاین می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. برخی از سازمان‌ها از چنین سیستم‌هایی برای ثبت حضور و غیاب کارکنان خود بهره می‌گیرند.
دستگاه اثر انگشت ورود و خروج، همانطور که از نام آن هم مشخص است، دستگاهی است که می‌تواند ورود و خروج کارکنان را از روی اثر انگشت آن‌ها ثبت کند. به این صورت که دستگاه در قسمت ورودی شرکت یا سازمان نصب می‌شود و کارکنان قبل از ورود به شرکت یا سازمان، دست خود را روی محل تشخیص اثر انگشت دستگاه قرار می‌دهند تا ورود آن‌ها ثبت شود.
کارمندان همین عمل را در هنگام خروج از شرکت یا سازمان نیز انجام می‌دهند. دستگاه اثر انگشت ورود و خروج نانوواچ برای همین منظور ارائه شده است. بنابراین اگر شما خواهان استفاده از چنین سیستمی هستید، می‌توانید از محصول اثر انگشت نانوواچ در این زمینه استفاده کنید.
همه چیز درباره دستگاه اثر انگشت ورود و خروج و تشخیص چهره
دستگاه اثر انگشت ورود و خروج
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره نیز دستگاهی است که حضور غیاب کارکنان یک مجموعه کاری را از روی چهره آن‌ها ثبت می‌کند. این دستگاه نیز در محل ورود به شرکت یا سازمان نصب می‌شود. آن‌گاه کارکنان قبل از ورود به شرکت یا سازمان، چهره خود را روبه‌روی دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره می‌گیرند تا چهره ایشان شناسایی شود. آن‌گاه حضور آن‌ها ثبت می‌شود.
این موضوع باید در هنگام خروج از شرکت یا سازمان نیز برای ثبت غیاب کارکنان صورت بگیرد. مدیران می‌توانند از روی نرم‌افزار این دستگاه، به حضور و غیاب و ساعت ورود و خروج کارکنان خود پی ببرند. دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره نانوواچ برای این منظور در دسترس قرار دارد. دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره نانوواچ برای تمام سازمان‌ها و ارگان‌ها با هر تعداد نیرو یا پرسنل قابل استفاده است و محدودیتی ندارد.
همه چیز درباره دستگاه اثر انگشت ورود و خروج و تشخیص چهره
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره
انواع سیستم‌های ورود و خروج یا حضور و غیاب وجود دارند که موارد معرفی شده، تنها چند مورد از آن‌ها هستند که استفاده از آن‌ها در شرکت‌ها، سازمان‌ها و کسب‌وکارهای مختلف رایج است.
انتخاب سیستم حضور و غیاب مناسب به نوع شرکت یا سازمانی که در آن فعالیت دارید بستگی دارد. در واقع برای سازمان‌هایی که در آن‌ها امنیت در اولویت قرار دارد و امکان سو استفاده از امنیت وجود دارد، از انواع سیستم یا دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره استفاده می‌شود. اما برای شرکت‌ها یا سازمان‌هایی که حساسیت کمتری روی امنیت دارند، می‌توان از انواع دستگاه اثر انگشت ورود و خروج استفاده کرد.
در مورد شرکت‌ها یا کسب‌وکارهای کوچک‌تری که در آن‌ها فقط پیگیری حضور و غیاب اهمیت دارد، می‌توان از سیستم‌های نرم‌افزاری مبتنی بر وب یا موبایل برای ثبت حضور و غیاب یا ورود و خروج کارکنان استفاده کرد. بنابراین شما نیز می‌توانید برحسب سطح امنیت واحد کاری خود، از سیستم مناسبی برای حضور و غیاب استفاده نمائید.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin