ارومیه – مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: لازمه همراهی امام حسین(ع) شناخت دشمنان اهل بیت است.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام منصور امامی عصر پنجشنبه در تجمع بزرگ یوم العباس که در خیابان امام خمینی رحمه الله ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: زنده بودن به معنای تأثیرگذاری در عالم است و امام حسین علیه السلام تا ابد زنده است.
وی اضافه کرد: امام باقر علیه السلام فرمودند: إنّی لَأَعلَمُ أنَّ هذَا الحُبَّ الَّذی تُحِبّونّا لَیسَ بِشَیءٍ صَنَعتُمُوهُ، ولکِنَّ اللّه َ صَنَعَهُ من می دانم که این محبّت شما نسبت به ما چیزی نیست که خود شما آن را ساخته باشید، بلکه کار خداست.
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی تصریح کرد: امام حسین علیه السلام لازمه همراهی با خویش را این‌گونه بیان می‌کند؛ مَنْ کَانَ فِینَا بَاذِلًا مُهْجَتَهُ- مُوَطِّناً عَلَی لِقَاءِ اللَّهِ نَفْسَهُ- فَلْیَرْحَلْ مَعَنَا فَإِنِّی رَاحِلٌ مُصْبِحاً إِنْ شَاءَ اللَّه‌، کسی که در راه ما می‌خواهد جانش را ببخشد و خود را آماده دیدار با خدا کند پس باید با من بیاید زیرا که من با خواست خدا فردا صبح روانه خواهم شد و لذا باید آماده باشیم و تمام وجود خود را در راه امام حسین بذل کنیم.
وی تصریح کرد: لازمه همراهی امام حسین شناخت دشمنان اهل بیت است و دشمن امام حسین فقط عمر سعد نبود هر کسی که اوصاف عمر سعد را دارد دشمن اهل بیت است عمر سعد امروز ما کسی که چشم خود را به روی حقیقت می‌بندند، دشمن امام حسین علیه السلام کسی که دین را برای خود هزینه می‌کند.
حجت الاسلام امامی سومین دشمن دین را جریان‌ها دانست و عنوان داشت: امروز بزرگترین دشمن امام حسین نظام لیبرال سرمایه داری و نظام غربی است که با شعارهای ظاهری زیبا به دنبال به حراج کشیدن انسانیت است و اگر حسین زمان خودمان را بشناسیم، آن وقت یزید زمانمان را هم خواهیم شناخت.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin