ساری- دادستان ساری دهکده اقتصاد مقاومتی سپاه کربلا را طرحی دانش بنیان دانست و گفت: سپاه در حوزه اقتصاد مقاومتی نیز همانند سایر عرصه ها خوش درخشیده است.
به گزارش خبرنگار مهر، محمد کریمی شامگاه یکشنبه پس از پایان بازدید اعضای شورای تأمین از دهکده اقتصاد مقاومتی سپاه کربلا در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به بازدید از مزرعه اقتصادی مقاومتی سپاه کربلا، این مرکز را بزرگ و قابل توجه دانست و گفت: این مرکز توسط بسیج سازندگی سپاه کربلا در حوزه‌های مختلف دامپروری و کشاورزی و غیره به صورت دانش بنیان ایجاد شد و در چند نقطه استان هم دارای فعالیت است.
وی افزود: دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی خود را مکلف می‌داند از طرح‌هایی نظیر دهکده اقتصاد مقاومتی سپاه کربلا که هدف آن توانمندسازی اقتصاد روستایی است، حمایت کنند و باید موانع فراروی آن رفع شود.
وی گفت: باید برای رفع موانع برای شکوفایی اقتصاد روستایی تلاش کنیم و مجموعه سپاه کربلا و بسیج سازندگی ثابت کردند که در این حوزه نیز همانند سایر عرصه‌ها خوش درخشیدند و وظیفه خود می‌دانیم طبق فرمایش مقام معظم رهبری موانع فراروی تولید و اشتغال را رفع کنیم تا منجر به افزایش اشتغال و تولید در استان شود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin