اهواز- معاون اقتصادی استاندار خوزستان گفت: با پیگیری‌های انجام شده به میزان ۱۷ هزار و ۲۶۸ میلیارد ریال برای ۱۷ هزار و ۳۰۴ طرح اشتغالزایی در استان توسط بانک‌های دولتی و خصوصی پرداخت شد.
به گزارش خبرنگار مهر، محمد راضی جلالی در گفت‌وگویی رسانه‌ای درباره اعطای تسهیلات اشتغالزایی جز ۲ تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ که هدف آن حمایت از اقشار کم درآمد، دانش بنیان، خلاق، تعاونی‌ها با اولویت مناطق محروم و حاشیه نشین و به‌صورت قرض الحسنه پرداخت می‌شود، بیان کرد: در راستای تحقق اهداف دولت و تاکید استاندار خوزستان، این موضوع به عنوان اولویت اصلی در دستور کار معاونت اقتصادی استانداری قرار گرفته و با برگزاری جلسات متعدد نیز اقدامات مؤثری صورت انجام شده است.
معاون اقتصادی استاندار خوزستان گفت: با پیگیری‌های انجام شده بانک‌های دولتی بیش از ۱۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال برای ۱۲ هزار و ۷۶۶ طرح و همچنین بانک‌های خصوصی نیز سه هزار و ۶۸۶ میلیارد ریال برای چهار هزار و ۵۳۸ طرح پرداخت کرده‌اند.
معاون اقتصادی استاندار خوزستان عنوان کرد: در مجموع قریب به ۱۷ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات جذب و به تعداد ۱۷ هزار و ۳۰۰ نفر پرداخت شده است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin