آبادان – وزیر کشور عراق گفت: تمام تلاش و اهتمام ما این است که امسال خدمات بسیار خوبی به زائران ایرانی اربعین حسینی در عراق ارائه دهیم.
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالامیر الشمری دوشنبه شب در نشست خبری با همتای ایرانی خود در مرز شلمچه با اشاره به بازدید از مرزهای مشترک دو کشور به همراه وزیر کشور ایران اظهار کرد: با حضور چهار استاندار عراق از این مرزها بازدید کردیم و به توافقات مطلوبی دست یافتیم.
الشمری ابراز امیدواری کرد: با هم فکری‌ها و توافقات انجام شده در این سفر از مرزهای ایران تا عتبات عالیات تمام تلاشمان بر این است که خدمات مطلوبی به زائران ایرانی اربعین حسینی ارائه شود.
وی بیان کرد: تأکیدات و سفارشات به مقامات عراقی نیز بر این است که از روز نخست این راهپیمایی تا آخرین روز، در امنیتی مطلوب و خدماتی ویژه، جلوه‌های زیبایی از این همایش عظیم بین المللی به نمایش جهانیان گذاشته شود.
الشمری تصریح کرد: با دستور نخست وزیر عراق خدمات شایسته در ایام اربعین در اختیار زائران قرار خواهد گرفت و این خدمات تا پایان ماه صفر در عراق ادامه خواهد داشت.
وزیر کشور عراق گفت: همه امکانات و پیش بینی لازم برای ورود آسان زائران ایرانی به خاک عراق پیش‌بینی شده است.
وی عنوان کرد: برای تسهیل در امر جابجایی زائران ایرانی اتوبوس‌های ایرانی می‌توانند در شلمچه تا پایانه مسافربری بصره عراق زائران را منتقل کنند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin