یک دانشگاه آمریکایی، امکانات و بودجه کالج علوم خود را برای تربیت دانشجویان به عنوان نیروی کار، به‌کار گرفته است.
به گزارش ایسنا به نقل از وب سایت نولا، کالج علوم دانشگاه نیواورلئان در آمریکا با هفت دپارتمان و تعهد به برگزاری بهترین روش‌های آموزشی، دانشجویان را برای مشاغل پردرآمد در رشته‌های پرتقاضا آماده می‌کند.
این کالج در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته‌های علوم زیستی، شیمی، علوم کامپیوتر، علوم زمین و محیط زیست، ریاضیات، فیزیک و روانشناسی دانشجو می‌پذیرد. 
استیون جانسون، رئیس این کالج گفت: ماموریت او ایجاد یک اکوسیستم جامع در دانشگاه است تا از همه دانشجویان پشتیبانی کند.
وی ادامه داد: بسیاری از دانشجویان اولین افرادی هستند که در خانواده خود به کالج می‌روند. من فکر می‌کنم که ما برنامه‌های بسیار سخت‌گیرانه‌ای در رشته‌های علوم ارائه می‌کنیم.
رئیس کالج علوم دانشگاه نیواورلئان در آمریکا گفت: ما یک مؤلفه تحقیقاتی قوی در یک محیط متمرکز بر دانشجو داریم و فرصت هایی را برای دانشجویان ایجاد می‌کنیم که از نزدیک با افراد مختلف همکاری کنند تا بتوانند در کار خود موفق شوند. این امر در مورد توسعه رفاقت میان آنها، جامعه و ملاقات آنها با دانشجویان دیگر است. 
وی گفت که به لطف کمک‌های مالی خیرین و بودجه‌های تحقیقاتی و کمک های مالی از منابع دیگر، کالج علوم دانشگاه نیو اورلئان در حال برداشتن گام‌هایی به سمت مدرن سازی کلاس های درس و فضاهای آموزشی است. هدف اولیه این کلاس‌ها نیز ارائه تجربیات آزمایشگاهی به دانشجویان است. جانسون گفت که در دنیای امروز، این نوع رویکرد عملی به دانشجویان برای آماده شدن برای نیروی کار مزیت و برتری می‌دهد.
دکتر واسیل روسف، رئیس دپارتمان علوم کامپیوتر سازمان ملل متحد نیز تاثیرات مجموعه مذکور در دپارتمان علوم دانشگاه نیواورلئان را از نزدیک دیده است. این مجموعه تا حد زیادی به لطف کمک های مالی فارغ التحصیلان و حامیان دانشگاه، توانسته است امکانات خود را با تخته های سفید پیشرفته، صفحه نمایش های بزرگ، ایستگاه های کاری و شبکه های امن ارتقاء‌ دهد که به دانشجویان اجازه می‌دهد با یکدیگر و همچنین با اساتید ارتباط برقرار کنند. کلاس‌های این کالج به صورت حضوری یا ترکیبی از حضوری و مجازی برگزار می شود و برای آماده سازی دانشجویان برای یک محیط حرفه‌ای مدرن ایده آل است.
انتهای پیام 

source

توسط postbin