تهران- امام جمعه موقت تهران گفت: رصد مسائل و تاکتیک‌های دشمن در تبلیغات روانی و رسانه‌ای یکی از ضرورت‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام کاظم صدیقی بعد از ظهر چهارشنبه در دیدار با حجت الاسلام سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران و همکاران این نهاد ضمن تقدیر از فعالیت‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این نهاد را جزو برکات و ثمرات نظام مقدس جمهوری اسلامی دانسته و فقدان این نهاد را خلأ زیانباری خواند.
وی با اشاره به فعالیت‌های تبلیغاتی در سراسر کشور افزود: در این مدتی که این شورا تأسیس شده است، جزو مبلغین انقلاب در صحنه بوده‌ام، نقش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را بسیار برجسته می بی نم و خود را عضو کوچک مجموعه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی می‌دانم.
صدیقی حضور مردم درصحنه در پی فراخوان‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را همانند امدادهای غیبی در دوران دفاع مقدس معلول الطاف الهی و عنایات حضرت ولی عصر (عج) دانست و به اعضای این نهاد توصیه کرد، قدردان این رزق الهی باشند.
امام جمعه موقت تهران با تاکید بر لزوم قوی بودن و آمادگی هرچه بیشتر در موضوع تبلیغات، ایجاد رعب تبلیغاتی همانند رعب نظامی در دل دشمنان را ضروری دانست و رصد مسائل و تاکتیک‌های دشمن در تبلیغات روانی و رسانه‌ای را یکی از ضرورت‌های این نهاد دانست و گفت: بایستی با آمادگی هر چه بیشتر در برابر توطئه‌های دشمن ایفای نقش کنید.
وی هماهنگی برخی افراد و رسانه‌های داخلی با جریان ضدانقلاب بیرونی را بیانگر تشکیل یک جبهه واحد علیه انقلاب دانست و گفت: ما هم باید مجهز باشیم و به رسالت تبلیغاتی خود عامل باشیم که بحمدالله مردم ما در مناسبت‌های انقلاب نشان دادند به انقلاب خود وفادارند.
بر اساس این گزارش، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در این دیدار که به مناسبت ۱۲ مرداد سالگرد تأسیس نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد، گزارشی از فعالیت‌های انجام شده جهت برگزاری مراسم دینی و انقلابی و گرامیداشت ایام الله ارائه کرد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin