کرمانشاه- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: فردی که تیر ماه سال جاری با استفاده از اسلحه جنگی چهار نفر را به قتل رسانده بود در درگیری مسلحانه با پلیس کشته شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار مهدی حاجیان اظهار کرد: یازدهم تیر ماه سال جاری مردی با هویت معلوم به علت اختلافات قبلی چهار نفر مرد از اعضای یک خانواده را در یکی از مناطق روستایی واقع در حوزه استحفاظی شهرستان کرمانشاه به قتل رسانده و متواری شده بود.
وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع از نخستین ساعات وقوع جنایت دستگیری متهم با جدیت در دستور کار یگان‌های تابعه این فرماندهی قرار گرفته و اقدامات اطلاعاتی فنی گسترده‌ای به منظور شناسایی محل اختفای وی آغاز شد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: سرانجام پس از گذشت حدود یک ماه و با پیگیری‌های شبانه روزی مأموران انتظامی محل اختفا متهم در یکی از ارتفاعات مناطق کوهستانی شهرستان کرمانشاه شناسایی و صبح امروز تیم‌هایی تلفیقی از انتظامی شهرستان کرمانشاه و پلیس‌های اطلاعات و آگاهی به منظور دستگیری وی به محل اعزام شدند.
حاجیان با اشاره به تعقیب و گریز چند ساعته متهم در ارتفاعات کوهستانی منطقه، بیان کرد: در حالیکه متهم توسط تیم‌های عملیاتی پلیس در محاصره قرار گرفته بود، مأموران با دادن هشدارهای قانونی وی را دعوت به تسلیم شدن کردند اما وی بدون توجه به اخطارهای پلیس با استفاده از سلاح گرم کلاشینکف اقدام به تیراندازی به سوی مأموران پلیس کرد.
وی خاطرنشان کرد: در این راستا مأموران نیز متقابلاً با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی به سمت متهم نمودند، که در نتیجه این درگیری مسلحانه وی زخمی و بلافاصله توسط مأموران به مراکز درمانی اعزام شد اما علیرغم تلاش کادر درمان و انجام اقدامات پزشکی، متهم جانش را از دست داد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: از متهم یک قبضه سلاح کلاشینکف، ۲ تیغه خشاب، تعداد ۳۳ فشنگ جنگی و یک دستگاه دوربین شکاری کشف گردید.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin